اهمیت بک لینک برای سئو چیست؟


ما اغلب گوگل را به یک مسابقه محبوبیت تشبیه می کنیم. میلیون ها وب سایت که تحت تأثیر ده ها عامل برای کسب موقعیت های برتر مبارزه می کنند.
ما اغلب گوگل را به یک مسابقه محبوبیت تشبیه می کنیم. میلیون ها وب سایت که تحت تأثیر ده ها عامل برای کسب موقعیت های برتر مبارزه می کنند. 
 
 
در سر و صدای رقابت، بک لینک ها یک «رای اعتماد» از یک وب سایت به وب سایت دیگر هستند، که نشانه ای قانع کننده از ارزش برای گوگل هستند.
بسیاری از صاحبان کسب و کار یا بازاریابان با درک اولیه از بهینه سازی موتور جستجو، گرانش لینک بیلدینگ را تا حدی تشخیص می دهند. در زیر، اهمیت واقعی بک لینک ها از سئو را بررسی می کنیم. 
 

بک لینک چیست؟

همچنین به عنوان لینک های "inbound" یا "incoming" شناخته می شود، بک لینک ها زمانی ایجاد می شوند که یک وب سایت به وب سایت دیگری لینک می شود. به عنوان مثال، اگر یک سایت کوه نوردی (وب سایت A) به یک پست وبلاگی که بهترین تجهیزات پیاده روی (وب سایت B) را مقایسه می کند، پیوند دهد، وب سایت تجهیزات کوهنوردی از سایت کوه نوردی رای اعتماد دریافت می کند.
 

چرا بک لینک ها مهم هستند؟

بک لینک ها برای سئو مهم هستند زیرا به گوگل این سیگنال را می دهند که منبع دیگری محتوای شما را به اندازه کافی ارزشمند می داند که در محتوای خود به آن لینک دهد. همانطور که یک وب سایت بک لینک های اضافی کسب می کند، موتورهای جستجو استنباط می کنند که وب سایت دارای محتوای ارزشمندی است که ارزش رتبه بندی خوبی در SERP ها دارد.
 

بک لینک چگونه به دست می آید؟

به دست آوردن بک لینک یک جزء ضروری برای استراتژی سئو خارج از سایت است. در واقع، بک لینک ها مهم ترین فاکتور رتبه بندی خارج از سایت هستند! بک لینک ها به سه روش اصلی به دست می آیند.
 

پیوندهای به دست آمده به طور طبیعی

در دنیای بی نقص گوگل، این تنها راهی است که وب سایت ها می توانند اعتبار و اعتماد کسب کنند! دنیایی که در آن هر وب سایتی تنها از طریق یافتن و اشتراک گذاری محتوای خود توسط وب سایت های دیگر، بک لینک به دست می آورد. دیدنی است نه؟
 

لینک های دستی

لینک های دستی از طریق فعالیت های کسب لینک به دست می آیند. اگر وب‌سایت تجهیزات پیاده‌روی به منبع کوهنوردی دسترسی پیدا کرد و درخواست پیوند داد، بک لینک دستی خواهد بود. وبلاگ نویسی مهمان برای یک وب سایت مرتبط روش استراتژیک دیگری برای به دست آوردن یک پیوند دستی است. حتما به وب سایت خود در محتوا لینک دهید.
 

لینک های خود ساخته

پیوندهای خود ساخته زمانی ایجاد می شوند که مدیر سایت به صورت دستی یک بک لینک را به یک انجمن، نظر وبلاگ یا فهرست آنلاین اضافه می کند. مراقب باشید – در حالی که به نظر می رسد لینک های خودساخته ساده ترین راه برای به دست آوردن بک لینک باشند، بسیاری از تاکتیک ها به سمت «سئو کلاه سیاه» گرایش دارند، استراتژی هایی که بر شهرت موتور جستجو تأثیر منفی می گذارد. این پیوندها معمولاً با برچسب های "بدون دنبال کردن" برچسب گذاری می شوند.
 
گوگل حتی در حال حاضر به مبارزه با بک لینک های اسپم ادامه می دهد. آخرین به روز رسانی الگوریتم آنها را بررسی کنید!
 

آیا همه بک لینک ها ارزشمند هستند؟

در حالی که بک لینک ها به طور کلی مطلوب هستند، اما همه بک لینک ها به اندازه دیگران ارزشمند نیستند. برخی از آنها ذاتاً سودمندتر هستند - برخی دیگر باید در صورت امکان اجتناب شود. بهترین بک لینک ها از وب سایت های معتبر در صنعت شما یا به نوعی مرتبط با شرکت شما هستند. درک تأثیرگذاران ارزش بک لینک برای ایجاد لینک و ارزیابی سلامت پروفایل بک لینک شما بسیار مهم است.
 
ما در لینک بگیر دات کام به شما کمک می کنیم با خرید بکلینک قوی به صفحه اول گوگل بیایید. این بکلینک ها در سایتهای معتبر و فعال ایرانی منتشر می شود که خروجی لینک کمی دارند.
 
1402/01/26
16:08:01
5.0 / 5
468
این مطلب را می پسندید؟
(5)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
از دست ندهید!