چگونه یک نمونه کار سئو بسازیم؟


مشاغل محتوای آنلاین خود را افزایش می دهند تا نیاز خود را برای جذب بازدیدکننده برطرف کنند. برای انجام این کار، آنها باید در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو رتبه بالاتری کسب کنند.


در این مطلب می خوانید:
 1. پورتفولیو چیست؟
 2. دانش خود را به نمایش بگذارید
 3. صفحات خود را بهینه کنید
همانطور که خرید بیشتر و بیشتر به صورت آنلاین انجام می شود، مشاغل محتوای آنلاین خود را افزایش می دهند تا نیاز خود را برای جذب بازدیدکننده برطرف کنند. برای انجام این کار، آنها باید در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو رتبه بالاتری کسب کنند.
این بدان معناست که افرادی که مهارت های بهینه سازی موتورهای جستجو را دارند، به طور فزاینده ای ارزشمند و مورد توجه کارفرمایان قرار خواهند گرفت. درک نحوه ایجاد یک نمونه کار از کار سئو به شما کمک می کند نمونه کار خود را نشان دهید، نه فقط آموزش، و به شما کمک می کند تا مشاغل بیشتری پیدا کنید.
 

پورتفولیو چیست؟

پورتفولیو در اصل به یک چمدان یا یک کیف حمل طراحی شده برای نگهداری و نمایش نمونه های کار چاپ شده اشاره دارد. اگر می‌خواهید نمونه‌های چاپی کار خود را نشان دهید، همچنان می‌توانید پورتفولیو را خریداری کنید، که گاهی راحت‌تر از تلاش برای کشیدن نمونه کار در تلفن، تبلت یا رایانه رومیزی است.
کلمه "پورتفولیو" به طور فزاینده ای برای اشاره به محتویات یک نمونه کار فیزیکی، به معنای مجموعه ای از نمونه های کار، تکامل یافته است. امروزه می توانید یک نمونه کار سئو در قالب های فیزیکی و دیجیتالی ایجاد کنید.
 

دانش خود را به نمایش بگذارید

هنگام ایجاد یک نمونه کار سئو، ممکن است با نشان دادن دانش خود در مورد اصطلاح "بهینه سازی موتور جستجو" شروع کنید. می‌توانید یک واژه‌نامه کوتاه، نیم‌صفحه یا یک صفحه‌ای از اصطلاحات ایجاد کنید یا یک صفحه محتوا ایجاد کنید که نشان می‌دهد مجموعه شما به حوزه‌های زیر سئو می‌پردازد:
 
 • کلمات کلیدی
 • توضیحات متا
 • اسنیپت ها
 • سرفصل ها (مانند Hها در مقابل بولد)
 • تجزیه و تحلیل
 • بهینه سازی تصویر
 • سرفصل های قابل کلیک
 • برنامه ها/ اپلیکیشن ها/ افزونه ها (به عنوان مثال Yoast SEO در وردپرس)
 • سیستم های مدیریت محتوا
 • سطح درک مطلب
 • استفاده از برنامه ها (به عنوان مثال Grammarly یا Hemingway)
 • بکلینک داخلی و خارجی
 • اشتراک گذاری سوشیال (شبکه های اجتماعی)
 • ایجاد / نظارت / تحلیل کمپین
 

پیشنهاد مطالعات موردی

به جای اینکه فقط مهارت های خود را در یک نمونه کار سئو فهرست کنید، نتایج خود را برجسته کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از مطالعات موردی انجام دهید. توضیحاتی در مورد مشتریان یا کارفرمایی که نیاز به تلاش سئو دارند ارائه دهید و نشان دهید که چگونه آن را مدیریت کرده اید. نمونه‌های سئوی نمونه کارها را به مقدار زیاد بگنجانید.
نتایجی را که شرکت به دنبال آن بود، توضیح دهید، توضیح دهید که چگونه در مورد مشتریان هدف مورد نظر تحقیق کرده‌اید، چگونه موضوعات و کلمات کلیدی خود را انتخاب کرده‌اید، چه معیارهایی را برای موفقیت ارسال کرده‌اید و چگونه نتایج را تحت نظر گرفته‌اید و به هنگام ورود به آنها پاسخ داده‌اید. در صورت امکان، اعداد ارائه کنید. مانند «افزایش زمان در صفحه 130 درصد» یا «کاهش نرخ پرش از 78 درصد به 32 درصد».
اگر می توانید، از تجزیه و تحلیل خود اسکرین شات بگیرید و پست کنید، همانطور که لینک بگیر دات کام در تحلیل سئوی سایت خود انجام داده است. ممکن است برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات نیاز به کسب اجازه از وب سایت داشته باشید.
 

صفحات خود را بهینه کنید

هر کارفرمای باهوشی می خواهد ببیند آیا نمونه کار آنلاین شما برای موتورهای جستجو بهینه شده است یا خیر. اطمینان حاصل کنید که از هیچ روش SEO در صفحه نمونه کارهای دیجیتال خود صرفنظر نکنید، حتی اگر به دنبال یافتن آن نیستید. ممکن است فقط بخواهید هر سال پورتفولیوی خود را با چند مشتری خاص یا کارفرمایان بالقوه به اشتراک بگذارید و بنابراین برای بهینه سازی کامل آن تلاشی نکنید.
با این حال، مشتریان بالقوه یا کارفرمایان یا استخدام کنندگان شما ممکن است ندانند که شما این کار را عمدا انجام داده اید، و کنجکاو خواهند بود که چرا از روش های اولیه SEO در وب سایت خود پیروی نکرده اید.
به عنوان مثال، تعداد زیادی عکس را در صفحات خود بگنجانید و مطمئن شوید که آنها را با زیرنویس ها و برچسب های متنی Alt بهینه می کنید.
How to Make an #SEO #Portfolio?
 
1402/02/08
21:26:39
5.0 / 5
547
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
از دست ندهید!