بسته ویژه اعیاد قربان تا غدیر همراه اول


لینک بگیر دات کام: همراه اول از عید قربان تا غدیر، بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه با تخفیف ویژه ارائه نمود.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول ارتباطی کشور بمناسبت آغاز دهه ولایت (عید قربان تا غدیر) ۱۴۰۲ یک بسته ترکیبی با تخفیف ویژه به مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان خود ارائه نمود.
مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» بسته ترکیبی ۱۰ روزه ۱۰ گیگابایت اینترنت با ۱۰ ساعت مکالمه (درون شبکه و ثابت) و همینطور کد تخفیف سرویسهای دیجیتال را با قیمت ۴۴ هزار تومان خریداری کنند.
مشترکان سیم کارت های انارستان هم می توانند با شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» بسته ترکیبی ۱۰ روزه ۲ گیگابایت اینترنت با ۲۰۰ دقیقه مکالمه (درون شبکه و ثابت) و همینطور کد تخفیف سرویسهای دیجیتال را با قیمت ۸۵۰۰ تومان خریداری کنند.
کد تخفیف استفاده از سرویسهای دیجیتال همراه اول (نت باکس و آچاره)، بعد از خرید و فعالسازی بسته ترکیبی ویژه عید قربان تا غدیر، به صورت پیامکی اطلاع رسانی می شود.
این بسته های تلفیقی از ساعت ۰۰: ۰۰ روز پنجشنبه ۸ تیر تا ۲۳: ۵۹ روز جمعه ۱۶ تیر ۱۴۰۲ قابل خرید و استفاده هستند.
گفتنی است امکان فعالسازی بسته از راه اپلیکیشن «همراه من» و «ستاره یک مربع» هم فراهم شده و امکان فعالسازی همزمان این بسته با سایر بسته های مکالمه اینترنت و ترکیبی وجود دارد.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال این شرکت به نشانی www.mci.ir رجوع کنند.

1402/04/09
14:39:02
5.0 / 5
410
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲