اقتدار سایت با رپورتاژ آگهی


رپورتاژ آگهی یکی از قوی ترین تکنیک های سئو و رتبه بندی در گوگل است که در ادامه این مطلب از لینک بگیر دات کام به بررسی آن خواهیم پرداخت.
در تعریفی خلاصه و توضیحی سریع می توان آگهی رپورتاژ را چنین توصیف کرد: بازتولید آگهی، یعنی متن آگهی شما در سایت دیگری به صورت یک مقاله مستقل منتشر می شود و به آن کلمه کلیدی در کلمات کلیدی مربوطه در سایت شما لینک می شود.
 
رپورتاژ آگهی یکی از قوی ترین تکنیک های سئو و رتبه بندی در گوگل است. برای گوگل، مهم است که سایر سایت ها به مقالات شما و به سایت شما لینک دهند که به لینک های منتشر شده در رپورتاژآگهی، لینک های متنی می گویند. این لینک ها مهمترین نوع بک لینک هستند که می توانند تاثیر زیادی در رتبه بندی سایت داشته باشند. شما می توانید انواع پکیج های رپورتاژآگهی در سایتهای معتبر و فعال را از لینک بگیر دات کام تهیه نمایید.
 
اما موضوعی که در بحث رپورتاژ مطرح می شود کیفیت سایتی است که ریپوتاژ شما در آن قرار می گیرد. اساساً سایتی که رپورتاژ در آن قرار می گیرد و به سایت شما لینک داده می شود باید دارای اعتبار و URL معتبر باشد و هم چنین باید این لینک ها از سایت های بروز و فعال، و حدالامکان مرتبط با موضوع وبسایت شما تهیه شود.
 

مهمترین ویژگی سرویس رپورتاژآگهی

در تهیه رپورتاژآگهی باید کلمات کلیدی مدنظرتان را قرار دهید تا به سایت شما لینک بدهد. توجه داشته باشید که گوگل کاملا هوشمند است و می تواند معنی کلمه را درک کند. متن رپورتاژ باید حداقل تعداد 500 کلمه به بالا بوده و برای اینکه خواننده مطلب خسته نشود، بهتر است متن رپورتاژ از 1000 کلمه بیشتر نشود. همچنین جهت تاثیر بیشتر می توانید متن خود را با یک عکس مناسب در سایت های مدنظرتان منتشر کنید.
 
مهمترین ویژگی سرویس رپورتاژ آن است که متن شما علاوه بر انتشار و قرارگیری دائمی در سایت ها، در ابتدا در صفحه اول سایت های منتشر کننده ی رپورتاژتان قرار می گیرد. با سفارش رپورتاژآگهی در پکیج های لینک بگیر دات کام، شما می توانید پس از تکمیل سفارش، گزارش انتشار را در پنل مدیریتی خود مشاهده نمایید. 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رپورتاژآگهی و نحوه نوشتن متن رپورتاژ می توانید مقالات موجود را از بخش آموزش سایت لینک بگیر دات کام ملاحظه بفرمایید.
1402/04/25
20:23:32
3.3 / 5
539
این مطلب را می پسندید؟
(4)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
محمدی راد:
رپورتاژآگهی تاثیر بسیار زیادی در سئوی آف پیج داره که برای ارتقای قوی سئوی سایت نباید نادیده گرفته بشه.
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
از دست ندهید!