آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

ریزش قیمت بیت کوین به انتها رسید؟


لینک بگیر دات کام: بیتکوین (BTC) و سایر دارایی های دیجیتالی پیشرو در بازار، از هفته گذشته، گرفتار افت شدید شدند و این ریزش باعث شده است بیشتر آنها درصد قابل توجهی از ارزش خودرا از دست بدهند.
به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از کوین، گزارش تحقیقاتی اخیر شرکت خدمات مالی جی پی مورگان چیس نشان میدهد که فروش اخیر در بازارهای کریپتو و انحلال موقعیت های طولانی مدت ممکنست به اتمام برسد.
بحث در مورد کاهش بسیار قیمت سبب شده است که بیتکوین روز گذشته به زیر ۲۶هزار دلار سقوط کند و ارزش این سکه در هفته گذشته به ۲۵هزار و ۶۰۰ دلار کاهش یابد؛ در دو هفته گذشته بیتکوین حدود ۱۲ درصد کاهش قیمت داشته است.
شرایط مساعد اخیر ازجمله پیروزی ریپل در مقابل کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در دادگاه، معرفی استیبل کوین پی پال (PYUSD) و مثبت بودن دیدگاه ها نسبت به تایید صندوق قابل معامله در بورس بیتکوین (ETF) به معامله گران ارزهای دیجیتال کمک کرد تا موقعیت خودرا تصدیق کنند بنا بر این مفسرین جی پی مورگان توضیح دادند که موقعیت های صعودی در بیتکوین وجود دارد.
نیکولاوس پانیگیرتزوگلو، تحلیلگر ارشد جی پی مورگان اشاره کرد که محو شدن تدریجی این نقاط مثبت، پتانسیل محدودی برای کاهش ارزش رمزارزها در بازارهای دارایی دیجیتال در کوتاه مدت دارد. محو شدن اخبار مثبت قبلی موجی از انحلال های طولانی مدت را در هفته های اخیر به وجود آورده است که همچنان ادامه دارد. در نتیجه، ما شاهد نزولی محدود برای بازارهای رمزنگاری در کوتاه مدت هستیم.
در صورتیکه سرمایه گذاران بدنبال حرکت مثبت بالقوه برای بیتکوین هستند، شایان ذکر است که قیمت توکن هم اکنون در موقعیتی نامطمئن قرار دارد و ممکنست تا ۲۰هزار دلار سقوط کند و چشم انداز فنی در نمودار روزانه این موضع را تایید کرده است.
به تازگی، این سکه نشانه هایی از بازگشت را نشان داد؛ برمبنای داده های زنجیره ای، در زمان نوشتن این مطلب، قیمت بیتکوین بعد از کاهش ۰.۶۸ درصدی سود خود نسبت به روز گذشته، در ۲۵هزار و ۹۳۱ دلار معامله می شد. این مورد بیشتر بر دیدگاه مفسرین جی پی مورگان تاکید می کند که فصل انحلال طولانی مدت بیتکوین به انتها رسیده است.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال هم اکنون ۱.۰۵ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۲۶ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۴۸.۲۷ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۰۸ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶.۷۵ میلیارد دلار است که ۲.۹۹ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۱.۷۷ میلیارد دلار است که ۶.۶۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه های پایدار حالا ۲۵.۱۹ میلیارد دلار است که ۹۴.۱۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۷: ۱۱ دقیقه به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۶ هزار و ۵۶.۵۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۴۳ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۶۵۳.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۳۳ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۱۷.۵۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۹۴ درصد افزایش
۵- ریپل
قیمت: ۰.۵۲۴۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۲۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۳.۹۶ درصد افزایش
۶- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش
۷ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۳۱۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۱.۱۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۵۶ درصد کاهش
۸- کاردانو
قیمت: ۰.۲۶۰۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۶۲ درصد کاهش
۹- سولانا
قیمت: ۲۰.۳۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۵۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۶۷ درصد کاهش
۱۰ - پولکا دوت
قیمت: ۴.۵۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۰۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۳۴ درصد افزایش
منبع:

1402/06/04
15:39:04
5.0 / 5
311
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳