بهترین سایت ها برای دانلود و تماشای فیلم و سریال


گاهی بهترین راه برای فرار از دغدغه ها و هیاهوی روزگارمان پناه بردن به یک فیلم و سریال خوب است.

گاهی بهترین راه برای فرار از دغدغه ها و هیاهوی روزگارمان پناه بردن به یک فیلم و سریال خوب است. تماشای فیلمی با ژانر مورد علاقه ما می تواند تا حد زیادی ذهن آشفته ما را درمان کند و استرس روزانه را کاهش دهد. شاید عجیب به نظر برسد، اما روانشناسان به این نتیجه رسیده اند که تماشای فیلم می تواند وقایع زندگی را بازسازی کند. البته نکته حائز اهمیت این است که یک فیلم روی هر فردی تاثیر یکسانی ندارد زیرا هر فردی حالات، احساسات و تجربیات متفاوتی دارد. مثلاً ممکن است یک نفر از دانلود یک فیلم اکشن و ترسناک و دیدن آن لذت ببرد و انرژی زیادی برای او به ارمغان بیاورد و تماشای این فیلم را به دیگری توصیه کند. اما دانلود فیلم اکشن و ترسناک آن لذت و انرژی را برای شخص دیگری به ارمغان نیاورد. این مقاله برای تمامی ژانرها، فیلم ها و سریال ها قابل تعمیم است. در ادامه به معرفی انواع فیلم و روشی سریع برای دانلود آن ها می پردازیم پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

دانلود فیلم

فیلم چه ایرانی باشد چه خارجی، جذابیت خاص خود را دارد زیرا ما را با آداب و رسوم و فرهنگ های مختلف آشنا می کند و چیزهای جدید و ناشناخته ای به ما می آموزد. به خصوص در این روزهای کرونا که همه مردم دنیا در قرنطینه هستند، تماشای فیلم یک سرگرمی همیشگی و موثر برای همه است. اما این روزها که اکثر سایت های ایرانی و خارجی دانلود فیلم اکشن و ترسناک و دانلود فیلم و سریال دیگر بسته یا فیلتر شده اند، گاهی دانلود فیلم و سریال سخت و حتی غیر ممکن شده است. اگر برای دانلود فیلم های ایرانی و خارجی یا دانلود فیلم های اکشن، علمی تخیلی و ترسناک مدام از یک سایت به سایت دیگر سر زده اید، راه حل شما این است که به سایتی مراجعه کنید که شما را از جستجوهای بی پایان در اینترنت نجات دهد. make it easy سایتی که تمامی فیلم ها و سریال ها را برای دانلود دارد.

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم ایرانی یا دانلود فیلم هندی با دوبله فارسی از جمله کلماتی است که تقریبا هر ایرانی در قسمت جستجوی مرورگر خود جستجو کرده است. در واقع اکثر مردم با توجه به شرایط فرهنگی و سنتی خود به تماشای فیلم های داخلی تمایل دارند. از آنجایی که فیلم های ایرانی ساخته هنرمندان ایرانی و الهام گرفته از مسائل جامعه است، فیلم های ایرانی می توانند بهتر با مخاطبان ایرانی ارتباط برقرار کنند و دقیقا به همین دلیل است که بسیاری از ایرانی ها فیلم های ایرانی را در اولویت قرار می دهند.

البته باید توجه داشت که سینمای داخلی ما هم مثل همه کشورهای دیگر خالی از مشکل نیست و همین موضوع عاملی شده است تا اکثر مردم فیلم های هندی دوبله فارسی را جایگزین انتخاب کنند. نکته جالب در مورد ایرانی ها این است که ارتباط عاطفی بسیار نزدیک تری با فیلم های هندی دارند به گونه ای که این صمیمیت با فیلم های هالیوودی احساس نمی شود. دلیل این امر را می توان نزدیکی فرهنگی هند و ایران دانست، از سوی دیگر تکرار مکرر فیلم های هندی در رادیو و تلویزیون ایران در چند دهه گذشته باعث شده است که نسل های مختلف ارتباط نزدیک تری با فیلم های هندی داشته باشند. یعنی این کار باعث آشنایی ایرانی ها با بالیوود شده به طوری که اکثر ایرانی ها ستاره های بالیوود را به خوبی می شناسند.

منبع : آپ دی ال مووی

دانلود فیلم دوبله فارسی

خیلی وقت ها از تماشای فیلم به زبان اصلی خسته می شویم زیرا مجبوریم به زیرنویس فیلم توجه کنیم بدون اینکه بتوانیم از فیلم به درستی لذت ببریم یا خیلی اوقات فیلم ها زیرنویس مناسبی ندارند و قبل و بعد هستند. فیلم داده شده بهترین راه برای از بین بردن زیرنویس دانلود فیلم دوبله فارسی است. اما اکثر اوقات فیلم های دوبله فارسی پیدا نمی کنیم به همین دلیل به همان فیلم ها برمی گردیم و فیلم های اکشن و ترسناک را به زبان اصلی دانلود می کنیم. اما راه حل اینجاست. از همان ابتدا باید به سایتی بروید که مطمئن باشید می توانید فیلم های دوبله فارسی را پیدا کنید. در ادامه به معرفی این سایت خواهیم پرداخت. وب سایت وسکو فیلم یکی از بهترین وب سایت ها در زمینه دانلود فیلم دوبله فارسی است که شما میتوانید به آرشیو کامل فیلم های دوبله فارسی جدید دسترسی داشته باشید.

دانلود فیلم اکشن و ترسناک

بسیاری از افراد علاقه زیادی به دانلود فیلم های اکشن و ترسناک دارند. اگرچه بسیاری از افراد از دیدن فیلم های اکشن و ترسناک خودداری می کنند، اما بهتر است بدانید که تماشای این فیلم ها اضطراب و فوبیای اجتماعی را کاهش می دهد تا با تماشای آن احساسات سرکوب شده خود را به یکباره رها کنید. علاوه بر این، دانلود فیلم های اکشن و ترسناک نیز برای مغز ما مفید است. فراز و نشیب احساسات ما هنگام تماشای یک فیلم اکشن و ترسناک باعث ترشح دوپامین، سروتونین و گلوتامات می شود که همگی برای بدن مفید و موثر هستند. فیلم های ترسناک بدن و ذهن ما را برای رویارویی با واقعیت آماده می کنند. در این شرایط ما در محیط اطراف خود آگاهانه رفتار می کنیم و زمانی که در معرض خطر قرار می گیریم بهتر از خود دفاع می کنیم. برای دانلود بهترین فیلم های ترسناک میتوانید به وب سایت مووی تایم مراجعه نمایید.

یکی از تاثیرگذارترین تاثیراتی که دانلود فیلم های اکشن و ترسناک روی بدن ما می گذارد و افراد زیادی هر روز به دنبال آن هستند، خاصیت لاغری این فیلم ها است. تعجب نکنید زیرا این موضوع ثابت شده است. طبق تحقیقات انجام شده در دانشگاه وست مینستر؛ تماشای فیلم ترسناک باعث سوزاندن کالری در بدن و از دست دادن کالری در بدن باعث کاهش وزن می شود. میزان کالری از دست رفته هنگام تماشای یک فیلم ترسناک معادل یک ساعت پیاده روی است. همه این ها تنها بخشی از مزایای دانلود فیلم های اکشن و ترسناک است. موارد زیادی را می توان نام برد که از حوصله این بحث خارج است. اما نباید فراموش کرد که دانلود فیلم های اکشن و ترسناک برای همه افراد به خصوص افرادی که از مشکلات قلبی و فشار خون رنج می برند توصیه نمی شود.

یک سایت تماشای فیلم خوب چه ویژگی هایی دارد؟ دسته بندی های مناسبی دارد یافتن فیلم و سریال مورد نظر در سایتی بدون دسته بندی مناسب کاری سخت و زمان بر است که حتی گاهی باعث می شود از تماشای یک فیلم جدید صرف نظر کنید. به همین دلیل بهترین وبسایت، وبسایتی است که دارای دسته بندی مناسب در فیلم، سریال، ژانرهای مختلف و فیلم های ایرانی یا خارجی باشد.
به موقع به روز رسانی میشود
همه دوستداران سینما بر این باورند که وقتی هوا گرم است فیلم ها را باید دید. به همین دلیل وب سایت های تماشای فیلم باید همیشه آرشیو فیلم ها و سریال های خود را به روز کنند. در مورد فیلم های خارجی این موضوع اهمیت بیشتری دارد زیرا نمی توانیم آنها را در سینماهای کشورمان ببینیم. علاوه بر این، وب سایت باید دارای آرشیو فیلم های منتشر شده در سال های گذشته باشد.

آدرس وب سایت : فیلمیاتو

بهترین سایت ها برای دانلود و تماشای فیلم و سریال

درست است که با وجود سایت های فیلم می توانیم به راحتی فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود را تماشا کنیم، اما برخی از سایت های تماشای فیلم می توانند به جای اینکه بر لذت تماشای فیلم بیفزایند، آن را به یک تجربه ناخوشایند تبدیل کنند. بنابراین بهتر است برای تماشای فیلم به سایت های خوب در این زمینه مراجعه کنید.

یکی از بهترین سایت های دانلود فیلم آوا مدیا است که در کنار سایت های معروف مانند فیلیمو ، نماوا ، فیلم نت و ... می باشد. این سایت ها برای افرادی که دوست دارند فیلم در خانه و آنلاین تماشا کنند توصیه می شود و شما میتوانید جدیدترین فیلم و سریال های ایرانی و هندی را از این وب سایت دانلود کنید.

1402/06/30
16:11:23
5.0 / 5
336
تگهای مطلب: رپورتاژ , آنلاین , اینترنت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳