پیشبینی ارزش 137 هزار دلاری بیت کوین


لینک بگیر دات کام: به گزارش لینک بگیر دات کام، معامله گر ارزهای دیجیتال با نام مستعار تایتان آف کریپتو، پیشبینی خود در مورد چرخه بعدی بیتکوین (BTC) را در ایکس به اشتراک گذاشت. این معامله گر با تحلیل و بررسی داده های قیمت تاریخی بیتکوین و ترسیم خطوط روند از پایین ترین چرخه قبلی تا اوج بعدی آن، هدف قیمت بالقوه را برای اوج چرخه آتی تخمین زد.
به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از کریپتو، برمبنای تحلیل این معامله گر، بیتکوین می تواند به ارزش حدود ۱۳۷ هزار دلار برسد که انتظار می رود این اوج در آگوست سال ۲۰۲۴ رخ دهد. در این بین، رهبر بازار رمزارزهای دیجیتال در زمان انتشار این مطلب با قیمت ۲۷ هزار و ۹۵۲.۳۵ دلار معامله می شود، پس از آن که توانسته است افزایش اندک ۰.۱۵ درصدی طی ۲۴ ساعت را مدیریت کند.
قیمت بیتکوین طی هفت روز گذشته بیشتر از سه درصد افزایش پیدا کرد، علاوه بر این، ۳۰ روز گذشته خوبی برای آن رقم خورد چونکه در بازه زمانی ماهانه ۶.۵۷ درصد افزایش ثبت نمود.
از طرف دیگر، حجم معاملات ۲۴ ساعته بیتکوین بیشتر از ۴۸ درصد کم شد، باآنکه تایتان آف کریپتو معتقد می باشد که ارزش ۱۳۷ هزار دلاری برای بیتکوین دردسترس است اما قیمت آن ابتدا باید حدود ۵۹ درصد افزایش یابد تا بر قیمت بالای ۶۸هزار و ۷۸۹.۳۶ دلاری خود در نوامبر ۲۰۲۱، غلبه کند.
رهبر بازار رمزارزهای دیجیتال درحال کوشش برای شکستن بالاتر از سطح مقاومت ۲۷ هزار و ۹۱۵ دلار در زمان انتشار این مطلب است. اگر بیتکوین طی ۴۸ ساعت آینده یک شمع روزانه بالاتر از این قیمت را ثبت کند، ممکنست در دو هفته آتی به آستانه کلیدی بعدی یعنی ۲۹ هزار و ۲۱۰ دلار برسد.
از سوی دیگر، شکست بیتکوین در بستن شمع روزانه بالای ۲۷ هزار و ۹۱۵ دلار در چند روز آینده می تواند این مورد صعودی را باطل کند. در این سناریوی نزولی تر، قیمت ارز دیجیتال می تواند سطح حمایت فوری ۲۶ هزار و ۹۱۵ دلار را در طول هفته بعد باردیگر آزمایش کند.
با این وجود، بیتکوین در یک کانال قیمتی مثبت میان مدت معامله شد که بیان می کند، قیمت آن ممکنست در چند روز آینده افزایش یابد. این کانال قیمت صعودی طی چند هفته گذشته بعد از ثبت پایین ترین و بالاترین قیمت بیتکوین در این دوره شکل گرفته است.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال هم اکنون ۱.۰۹ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۴۵ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۴۹.۹۳ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۰۳ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸.۲۸ میلیارد دلار است که ۱۷.۲۱ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۲.۱۶ میلیارد دلار است که ۱۱.۸۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه های پایدار حالا ۱۶.۲۳ میلیارد دلار است که ۸۸.۸۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۷: ۴۱ دقیقه به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۷ هزار و ۹۳۸.۵۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۵۸ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۶۳۴.۸۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۳۸ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۱۲.۰۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۱۳ درصد کاهش
۵- ریپل
قیمت: ۰.۵۱۸۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱.۱۷ درصد کاهش
۶- یو اس دی کوین
قیمت: ۰.۹۹۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۲۵۷۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۸۰ درصد کاهش
۸ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۰۹۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۹۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۸۸ درصد کاهش
۹- سولانا
قیمت: ۲۳.۲۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۲۹ درصد کاهش
۱۰ - پولکا دوت
قیمت: ۴.۰۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۷۰ درصد کاهش
منبع:

1402/07/17
22:01:26
5.0 / 5
317
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳