علت کندی اینترنت چیست؟


به گزارش لینک بگیر دات کام، شرکت ارتباطات زیرساخت با انتشار اطلاعیه ای از قطعی مسیرهای ورودی اینترنت در خاک گرجستان اطلاع داد.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، شرکت ارتباطات در اطلاعیه ای اعلام نموده است دلیل قطعی فیبرنوری در خاک گرجستان برخی از لینک های بین الملل ورودی از خاک ارمنستان و ترکیه بود که گرفتار قطعی شده است.
این شرکت در اطلاعیه خود تاکید کرده است که با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده، بالانس پهنای باند روی سایر مسیرها انجام شده و پیگیری های فنی لازم جهت رفع خرابی درحال انجام می باشد و متعاقبا اطلاع رسانی خواهد گردید.
ارتباطات زیرساخت به دنبال اختلال اینترنتی ساعاتی پیش که در کشور رخ داد، اعلام نمود: «باتوجه به پیگیری های انجام شده، عملیات اجرائی لازم جهت رفع مشکلات مسیرهای فیبرنوری در خاک گرجستان انجام شد و از ساعت ۲۱: ۵۰ تمامی لینک های اینترنت بین الملل قطع شده، در وضعیت نرمال قرار گرفت. شرکت زیرساخت همین طور پیش از صدور این اطلاعیه اعلام نموده بود: «به دلیل قطعی فیبرنوری در خاک گرجستان تعدادی از لینک های بین الملل ورودی از خاک ارمنستان و ترکیه گرفتار قطعی شده است.

باتوجه به تمهیدات در نظر گرفته شده، بالانس پهنای باند روی سایر مسیرها انجام شده و پیگیری های فنی لازم جهت رفع خرابی در حال انجام می باشد و متعاقباً اطلاع رسانی خواهد گردید.»

 


منبع:

1402/08/13
09:28:36
5.0 / 5
345
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
از دست ندهید!