کاهش هزینه های گوگل کلود


لینک بگیر دات کام: گوگل کلود ( سرویس ابر رایانشی) به مشتریانی که تمایل دارند داده های خودرا به یک تهیه کننده ابر دیگر منتقل کنند، اجازه می دهد بدون پرداخت هزینه های شبکه این پروسه را انجام دهند.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از رویترز، حذف هزینه های انتقال داده کاربران سرویس ابر گوگل از پنج شنبه هفته گذشته در سرتاسر جهان اجرا شد. بسیاری از شرکت های تهیه کننده ابر رایانشی همچون آزور( متعلق به مایکروسافت) و آمازون وب سرویسز هنگامیکه کاربران داده هایشان را به خدمات دیگر منتقل می کنند، بر طبق میزان داده انتقال یافته از آنها هزینه دریافت می کنند.

سازمان آفکام، رگولاتور رسانه انگلیس در ماه اکتبر درباره ی ی این هزینه ها اظهار نگرانی و اظهار داشت این امر سبب می شود مشتریان از انتقال داده ها به تهیه کنندگان دیگر منصرف شوند. آفکام پپیش از این از رگولاتور آنتی تراست کشور خواسته بود تا درباره ی ی سلطه شرکت های بزرگ فناوری بر بازار ابر رایانشی گوگل تحقیق کند.

بگفته آمیت زاوری رییس پلتفرم در گوگل کلود، هرچند حذف هزینه های انتقال داده را برای مشتریانی که خواهان تغییر تهیه کننده سرویس ابر هستند، تسهیل می کند، اما اقدامات محدود کننده و ناعادلانه دلیل اصلی مشتریانی است که این کار را انجام نمی دهند. آمازون وب سرویس بزرگترین تهیه کننده سرویس رایانش ابری در بازار است و پس از آن آزور و گوگل قرار دارند. گوگل و آمازون قبلا اعلام نموده بودند شرایط خدمات مایکروسافت تغییر تهیه کننده سرویس ابر رایانشی را برای مشتریان سخت می کند.
 


منبع:

1402/10/26
20:27:57
5.0 / 5
313
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴