هوش مصنوعی گوگل رایگان نخواهد ماند


به گزارش لینک بگیر دات کام، گوگل در نظر دارد برای خصوصیت های ممتاز موتور جستجوی مجهز به هوش مصنوعی مولد خود، هزینه ای دریافت کند.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، روزنامه فایننشیال تایمز روز چهارشنبه به نقل از منابع آگاه، گزارش کرد این غول فناوری سرگرم بررسی انتخابهای مختلف همچون گنجاندن خاصیت های جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی در خدمات اشتراک پولی خود است که الان، امکان دسترسی به دستیار هوش مصنوعی جدید جمنای را در جی میل و داکس می دهد.
سهام آلفابت (شرکت مادر گوگل) در ساعات پس از معاملات رسمی، حدود یک درصد کم شد.
با این اقدام، گوگل برای اولین بار است که یک محصول اصلی خودرا پشت یک دیوار پرداخت قرار می دهد، آن هم در حالی که بدنبال رشد در فضای بشدت رقابتی هوش مصنوعی است.
بر اساس گزارش فایننشیال تایمز، موتور جستجوی سنتی گوگل، مجانی خواهد ماند و تبلیغات در کنار نتایج جستجو حتی برای مشترکین ظاهر می شود.
گوگل در اطلاعیه ای به رویترز اعلام نمود: ما روی یک تجربه جستجوی بدون تبلیغات کار نمی نماییم یا چنین چیزی را در نظر نداریم. همانطور که قبلا بارها انجام داده ایم، به ساخت قابلیت ها و خدمات ممتاز جدید برای ارتقای امکانات اشتراک خود در سرتاسر مجموعه گوگل، ادامه می دهیم.
طبق گزارش رویترز، گوگل که فناوری پایه را برای رونق هوش مصنوعی امروزی ابلاغ نمود، همینطور درگیر جنگ با دو بازیگر صنعتی است که شامل شرکت خالق چت جی پی تی OpenAI و حامی آن مایکروسافت هستند که توجه دنیای تجارت را به خود جلب کرده اند.


 

1403/01/16
17:49:26
5.0 / 5
217
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵