گوگل و تعدیل نیروی دوباره


لینک بگیر دات کام: گوگل با بیان اخراج کارمندان بیشتر، در برخی از تیم های خود، تغییراتی داد.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، دو کارمند فعلی گوگل گفتند: چندین تیم در واحد فاینانس و املاک گوگل، شامل این تغییرات شدند. یکی از این افراد گفت: این تیم ها شامل خزانه داری گوگل، سرویس بیزنس و کارهای درآمد نقدی هستند.

هنوز تعداد کارمندان اخراجی معین نیست و معین نیست که آیا بخشهای دیگر گوگل هم هدف این تغییرات قرار گرفته اند یا خیر. یک کارمند گوگل گفت: این تغییرات در مقیاس کاملا گسترده هستند و تعدادی از موقعیتهای شغلی، به خارج از کشور منتقل شده اند.

به گفته یک منبع آگاه، روث پورات، مدیر امور مالی گوگل، با ارسال ایمیلی به کارکنان، اعلام نموده است گوگل در امتداد این تغییرات، قطب های رشد در مکان هایی مانند بانگالور، مکزیکو سیتی و دوبلین خواهد ساخت.

یک سخنگوی گوگل این تغییرات را تائید کرد اما حاضر نشد درباره ی ی تعداد کارمندانی که اخراج می شوند، توضیح دهد. مقامات گوگل گفتند درصد کوچکی از مشاغل به دفاتر دیگر در آمریکا و خارج از این کشور جابه جا می شوند که در آنجا، گوگل سرمایه گذاری بیشتری انجام می دهد و شامل هند، دوبلین و آتلانتا است.

گفته شده است که کارمندان اخراج شده می توانند برای موقعیت های شغلی موجود در داخل گوگل، درخواست دهند. این شرکت در طول سال ۲۰۲۳ و امسال، سرگرم اخراج کارکنان و سازماندهی مجدد بوده تا هزینه ها را بکاهد و در حوزه های مهمی مانند هوش مصنوعی، سریعتر حرکت کند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل، در ژانویه به کارمندان این شرکت هشدار داد اخراجها ممکنست در طول سال ادامه پیدا کند با وجود این، شامل هر تیمی نمی شود. 


منبع:

1403/01/30
16:13:02
5.0 / 5
275
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴