اعتراض كاربران اینستاگرام به تغییرات اخیر

همه چیز به حالت قبل بازگشت


لینك بگیر دات كام: گزارش های متعددی از طرف كاربران اینستاگرام در شب گذشته در فضای مجازی منتشر گردید كه نشان دهنده مشكل جدیدی بود كه در صفحه اصلی این شبكه اجتماعی (نیوز فید) بوجود آمده بود و آن باز افقی شدن صفحه و ناپدید شدن تعداد زیادی از پست های به اشتراك گذاشته شده در آن بود.


به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، به نظر می آید كه تیم متخصصان و توسعه دهندگان اینستاگرام تصمیم گرفته بودند كه به صورت آزمایشی و در سكوت رسانه ای، صفحه اصلی نیوزفید این پلت فرم را به صورت افقی راه اندازی كنند كه این تغییر ناگهانی سبب تعجب و حیرت خیل عظیمی از كاربران این شبكه اجتماعی شد، چراكه تمامی تغییرات در چند سال اخیر پیشتر در فضای مجازی و رسانه ها اعلام می شد.

بر اساس گزارش وب سایت phonearena، این تغییرات، تمامی پست های به اشتراك گذاشته شده توسط افراد را به صورت یك استوری بزرگ نمایش می داد كه كاربران می توانستند با حركات دست به سمت چپ یا راست به پست های مختلف دسترسی پیدا كنند. قسمت نظرات زیر پست های انتشار یافته باز تنها در صورتی قابل مشاهده بود كه كاربر صفحه را به سمت پایین بكشد. البته در این طراحی جدید، دسترسی كاربران به استوری ها بسیار آسان تر و بهتر شده است، چراكه برای مشاهده استوری ها لازم نیست دوباره به بالای صفحه نیوزفید بازگردید، بلكه تنها كافیست یك دفعه انگشت خودرا روی صفحه به سمت پایین بكشید.

كاربران زیادی در سراسر جهان شب گذشته با مشاهده چنین تغییرات ناگهانی به شدت متعجب شده و ابراز نگرانی و اعتراض كردند، چراكه به قول خیلی از آنها عادت كردن به شرایط و تغییرات جدید در اینستاگرام برای آنها بسیار دشوار بوده و زمان زیادی خواهد برد؛ بدین ترتیب از اینستاگرام درخواست كرده بودند كه نیوزفید را به حالت قبلی بازگرداند.

حالا به نظر می آید كه شب گذشته اینستاگرام با خیل عظیمی از كاربران معترض و متعجب روبرو شده و بنا بر این باز تصمیم گرفته است نیوزفید خودرا به حالت قبلی و همیشگی خود بازگرداند تا رضایت كاربرانش را به دست بیاورد.
1397/10/08
22:58:17
5.0 / 5
2464
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
از دست ندهید!