گوشی آیفون هم آتش می گیرد!


لینك بگیر دات كام: گزارش های جدیدی از آتش گرفتن و منفجر شدن گوشی آیفون ایكس اس مكس انتشار یافته كه این رخداد جنجال و سروصدای زیادی را در فضای مجازی به راه انداخت.


به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، با عنایت به آنكه كاربران گوشیهای هوشمند همگی خاطره ناخوشایند و اخبار متعددی كه از آتش گرفتن و انفجار گوشی پرچمدار گلكسی نوت 7 سامسونگ را هنوز در یاد و خاطر خود دارند و به قول خیلی از آنها، آتش گرفتن باتری و گوشی موبایل در دستانشان تبدیل به بزرگترین كابوس استفاده آنها از گوشی هوشمند شده است، حالا به نظر می آید كه این اتفاق باری دیگر این دفعه برای یك محصول آمریكایی برای یك كاربر آمریكایی در ایالت اوهایوی ایالات متحده رخ داده است و جنجال های زیادی را به راه انداخته است.

وب سایت تك رادار در این خصوص نوشت یكی از كاربران گوشی آیفون ایكس اس مكس كه در شهر كلمبوس ایالت اوهایوی ایالات متحده آمریكا سكونت داشته است، روز گذشته اعلام نموده گوشی آیفون وی كه تنها كمتر از یك ماه از خریداری آن می گذرد، گرفتار سوختگی و آتش گرفتگی شده است.

وی كه جاش هیلارد نام دارد، در این باره می گوید: هنگامی كه در حال راه رفتن در خیابان بوده است، متوجه بوی سوختگی می شود، وی بالافاصله پس از استشمام بوی سوختگی گوشی آیفون جدید خودرا از جیب عقب شلوار خود خارج می كند و متوجه میگردد كه از قسمت باتری آن دود خارج شده و پس از آن باز گرفتار سوختگی و آتش گرفتگی میگردد.

وی افزود: این اتفاق می توانست سبب صدمات جدی جانی برای من به عنوان یك كاربر گوشی آیفون شود و جراحات و خسارات جبران ناپذیری را برای من احداث كند كه خوشبختانه با تشخیص و اقدام بموقع خودم، این اتفاق نیفتاد اما این مساله چیزی از مسئولیت های شركت اپل برای پاسخدهی به این اتفاق كم نمی كند و اپل باید در این باره پاسخگو باشد و در صورت نیاز، به برطرف نمودن مشكلات احتمالی مربوطه در گوشیهای آیفون بپردازد.

وی همین طور این مساله را پس از رسانه ای كردن به شركت اپل باز اعلام نموده و به نظر می آید كه مقرر است اپل به ازای گوشی سوخته و نابود شده وی، یك گوشی آیفون ایكس اس مكس جدید به وی بدهد.

این درحالیست كه این كاربر آمریكایی اهل ایالت اوهایو بر این باور است كه اقدام اپل در واكنش به این اتفاق به هیچ عنوان قابل پذیرش و قانع كننده نیست چراكه وی به دنبال یك شكایت حقوقی مقابل این شركت بزرگ است.
1397/10/11
13:54:14
5.0 / 5
3483
تگهای مطلب: آیفون , اپل , سئو , سامسونگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
از دست ندهید!