در گوگل مپ هم می توانید پیام بدهید!


لینك بگیر دات كام: به نظر می آید كه گوگل می خواهد قابلیت جدیدی را به نسخه اندرویدی برنامه گوگل مپ اضافه كند تا بدان وسیله كاربران بتوانند با صاحبان مشاغل موردنظر خود در نقشه گوگل در ارتباط بوده و پیام رد و بدل كنند.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، اخیرا تصویر و اسكرین شات جدیدی توسط یكی از كاربران شبكه اجتماعی ردیت در فضای مجازی انتشار یافته است كه نشان داده است گوگل به عنوان شركت توسعه دهنده برنامه اختصاصی نقشه گوگل تصمیم گرفته است كه قابلیت ارسال پیام به صاحبان مشاغل، فروشگاه ها و كسب و كارهای موجود بر روی نقشه گوگل را به پلت فرم خود اضافه كند تا بدین ترتیب كاربران بتوانند در صورت نیاز و تمایل، از آنها سوال پرسیده، پیام ارسال كرده و با آنها در ارتباط نزدیكتری باشند.
به نظر می آید این قابلیت كه گفته میگردد تنها برای نسخه اندرویدی اپلیكیشن گوگل مپ مقرر است اضافه شده و قابل دسترسی قرار بگیرد، از محبوبیت و استقبال بی نظیری از طرف كاربران این برنامه كاربردی برخوردار شود.
كاربران متعددی در فضای مجازی و شبكه های اجتماعی درباب این قابلیت جدید خاطرنشان كرده اند كه چنین قابلیتی باید بسیار زودتر راهی پلت فرم گوگل مپ می شد چراكه در خیلی از مواقع، سپس پیدا كردن فروشگاه، موزه، شركت و یا مكان جغرافیایی موردنظر، كاربران لازم دارند سوالات خودرا از متولیان و مسئولان مكان مدنظر بپرسند و به آنها پیام ارسال نمایند و در ارتباط باشند.
گوگل هنوز در پاسخ به گزارشگر وب سایت phonearena واكنشی نشان نداده است اما به نظر می آید در ایام آتی با انتشار اطلاعیه ای از معرفی چنین قابلیت جدیدی برای نسخه اندروید اپلیكیشن گوگل مپ موضع خودرا در این خصوص اعلام نماید.

1397/10/12
15:49:26
5.0 / 5
2939
تگهای مطلب: اپل , اپلیكیشن , اندروید , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳