تعرفه های ارتباطی همراه اول برای حج تمتع ۹۸ اعلام گردید


لینك بگیر دات كام: اپراتور اول تلفن همراه تعرفه های مكالمه، پیامك و اینترنت ایام حج تمتع را اعلام نمود و از ارائه سیمكارت بلاعوض ویژه حجاج آگاهی داد.


به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، هم زمان با فرارسیدن ایام حج ابراهیمی، مشتركان همراه اولی كه قصد مسافرت به كشور عربستان سعودی را دارند، می توانند با همراه داشتن سیمكارت اپراتور اول از مزایای رومینگ، بدون دغدغه تهیه سیمكارت و پرداخت هزینه ارزی استفاده كنند.
همراه اول در اطلاعیه ای اعلام نمود «یكی از مزیت های استفاده از سرویس رومینگ نرخ مناسب در مقایسه با سایر اپراتورهای داخلی و خارجی است؛ علاوه بر این، همراه اول برای زائران حج تمتع سیمكارت اعتباری بلاعوض ویژه حجاج در نظر گرفته است.
زائران می توانند بوسیله دفاتر زیارتی یا مراجعه به دفاتر و مراكز خدماتی منتخب همراه اول نسبت به دریافت سیمكارت اعتباری بلاعوض ویژه حجاج اقدام نمایند.
در این كمپین مكالمات دریافتی، داخلی و با ایران و همین طور اینترنت همراه و پیامك های ارسالی رومینگ شامل تخفیف شده كه بر طبق آن، تعرفه تماس با ایران هر دقیقه 3600 تومان، دریافت تماس از ایران هر دقیقه 2400 تومان، تماس با عربستان هر دقیقه 2000 تومان، ارسال پیامك 1000 تومان و اینترنت مصرف آزاد هر مگابایت 500 تومان در نظر گرفته شده است.
مشتركان می توانند بوسیله ارسال كد 966 یا نام «عربستان» یا «SAUDIARABIA» به سرشماره 8070 یا مراجعه به پرتال همراه اول، از تعرفه مكالمه و پیامك و دیتا ویژه حج تمتع سال 98 باخبر شوند.
همراه اول تاكید كرده بسته های اینترنتی داخلی (فعال شده در ایران) در كشور عربستان قابل استفاده نیست و هزینه به صورت تعرفه آزاد محاسبه می شود؛ بدین سبب زائران برای مدیریت و كاهش هزینه رومینگ لازم است گزینه دانلود و بروزرسانی برنامه ها و تنظیمات گوشی را از حالت خودكار خارج كنند.
زائرانی هم كه علاقه مند به استفاده از اینترنت گوشی هستند، می توانند برای خرید بسته های اینترنت رومینگ ویژه ایام حج با استفاده از كددستوری، برنامه «همراه من» یا فروشگاه آنلاین همراه اول اقدام كنند؛ این بسته ها تنها در عربستان و بوسیله اپراتور Zain قابل استفاده می باشد.
اپراتور اول تلفن همراه پیشنهاد كرده مشتركان قبل از سفر، نسبت به شارژ سیمكارت های اعتباری یا افزایش ودیعه سیمكارت های دائمی خود اقدام نمایند تا در طول سفر با مشكلی در برقراری ارتباط مواجه نشوند.
دریافت پیامك در كشور عربستان همچون گذشته بلاعوض است و روشن كردن گوشی هزینه ای برای آنان به دنبال نخواهد داشت.
مشتركان همراه اول می توانند جهت دریافت اطلاعات لازم مربوط به این كمپین به نشانی www.mci.ir/haj98 بازگشت كنند.
2121


منبع:

1398/04/22
15:26:10
5.0 / 5
2224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
از دست ندهید!