باارزش ترین ارزهای دیجیتالی كدام اند؟


به گزارش لینك بگیر دات كام بیت كوین كماكان باارزش ترین ارز دیجیتالی در جهان است.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از بیزینس اینسایدر، ارزهای دیجیتالی مانند یك گردباد بازارهای مالی جهان را در نوردیده اند و با وجود نگرانی های گسترده از احتمال استفاده از این ارزها در امور مجرمانه ای نظیر پولشویی و تأمین مالی تروریسم، استفاده از آنها در كشورهای مختلف رو به گسترش است.
در ادامه با با ارزش ترین ارزهای دیجیتالی در جهان آشنا می شوید:
۱-بیت كوین
شناخته شده ترین و در عین حال قدیمی ترین ارز دیجیتالی معتبر دنیا كه در سال ۲۰۰۹ معرفی و افتتاح شد. تابحال بیشتر از سه چهارم كل بیت كوین های موجود استخراج شده اند و ارزش بیت كوین های موجود در بازار هم اكنون ۱۵۶.۵۲ میلیارد دلار برآورد می شود.
۲- اتریوم
این ارز از سال ۲۰۱۵ وارد بازارها شد و یكی از محبوب ترین ارزهای مورد استفاده در قرارداده ای هوشمند است. ارزش اتریوم های موجود در بازار هم اكنون ۱۷.۵ میلیارد دلار برآورد می شود.
۳- ریپل
با وجود ان كه هدف از معرفی ریپل، تسهیل تراكنش های بین شركت ها و موسسات مالی بزرگ بود، این ارز به یك ارز دیجیتالی محبوب تبدیل گشته است و ارزش ریپل های موجود در بازار هم اكنون ۹.۸ میلیارد دلار برآورد می شود.
۴- بیت كوین كش
یك ارز دیجیتالی مشابه بیت كوین كه در سال ۲۰۱۷ توسعه داده شد. این ارز دارای تعرفه های ارزان تری در مقایسه با بیت كوین است و ارزش بیت كوین كش های موجود در بازار هم اكنون ۵.۷۶ میلیارد دلار برآورد می شود.
۵- بیت كوین اس وی
یكی دیگر از ارزهای دارای عملكرد مشابه بیت كوین كه دارای پروتكل های امنیتی بیشتری در مقایسه با بیت كوین كش است و بنابراین هم هزینه استخراج بالاتری دارد. ارزش بیت كوین اس وی های موجود در بازار هم اكنون ۵.۵۱ میلیارد دلار برآورد می شود.
۶- تتر
یك ارز دیجیتالی كه بگونه ای توسعه داده شده است كه دارای ثبات قیمتی بیشتری باشد. این ارز متكی به دلار كانادا، روپیه هند و یورو بودهو ارزش تترهای موجود در بازار هم اكنون ۴.۱۱ میلیارد دلار برآورد می شود.
۷- لایت كوین
در سال ۲۰۱۱ و با تاكید بر چارچوب های استاندارد بیت كوین طراحی و ارائه شد. سرعت انتقال و میزان استخراج ارز دو عامل متمایز لایت كوین از بیت كوین هستند. ارزش لایت كوین های موجود در بازار هم اكنون ۳.۵۷ میلیارد دلار برآورد می شود.1398/11/05
14:27:15
5.0 / 5
2752
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
از دست ندهید!