با ایجاد اختلال در نمایه ها؛

دومین بروزرسانی ویندوز ۱۰ كاربران را به دردسر انداخت


لینك بگیر دات كام: مایكروسافت اخیرا دومین به روزرسانی را برای سیستم عامل ویندوز 10 عرضه نموده كه نصب آن موجب می شود نمایه های كاربران مخفی شده و از دسترس بیرون رود.


به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از زددی نت، بررسی ها نشان میدهد مشكلی در بسته به روزرسان KB۴۵۳۲۶۹۳ ویندوز ۱۰ وجود دارد كه بعد از نصب سبب مخفی شدن نمایه های كاربری افراد و داده های ذخیره شده بوسیله آنها می شود.
البته این مشكل بر روی برخی كامپیوتر های مجهز به ویندوز ۱۰ به وجود آمده و همین مساله سبب اعتراض های شدید كاربران در شبكه های اجتماعی شده است.
كاربران می گویند پس از به روزرسانی ویندوز ۱۰، نمایه كاربری پیش فرض آن به نمایش درمی آید و تمامی اطلاعات قبلی مانند برنامه های نصب شده، كاغذ دیواری های دسكتاپ، فایل های دسكتاپ، داده های بارگذاری شده و غیره از دسترس خارج می شوند.
بررسی های مؤسسه امنیتی بلیپینگ كامپیوتر نشان میدهد اطلاعاتی كه بدین ترتیب غیرقابل دسترس می شوند تنها در كامپیوتر مخفی شده اند و با پاك كردن بسته دردسرساز به روزرسان از مسیر Windows Update>> View update history>> Uninstall updates و كلیك راست بر روی KB۴۵۳۲۶۹۳ برای پاك كردن این بسته، مشكل برطرف می شود.


منبع:

1398/11/27
22:31:56
5.0 / 5
2747
تگهای مطلب: برنامه , سیستم , كاربر , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱