آذری جهرمی در حاشیه هیئت دولت:

بررسی تخلف انتخاباتی اپراتورها


به گزارش لینك بگیر دات كام وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات اظهار داشت: اینكه منبعی از جانب اپراتورها اطلاعات مردم را در اختیار كاندیداها قرار داده است را نمی توانم تأیید یا رد كنم، اگر اطلاعاتی وجود داشته باشد، بررسی می شود.


به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در مورد شركت در انتخابات مجلس اظهار داشت: طبیعتاً در شرایط فعلی پاسخ فشار حداكثری، مشاركت حداكثری مردم در انتخابات است.
وی در مورد چگونگی انتخاب افراد هم اظهار داشت: خیلی از افراد امتحان خویش را پس داده اند كه در این امتحان نتیجه مثبت داشته و یا كارنامه آنها منفی است. مردم به كاركرد و یا برنامه رأی می دهند. طبیعتاً افرادی كه معرفی شده اند، كارنامه روشنی دارند و برخی هم برنامه شان مشخص است، پس انتخاب مردم از این میان است. باید افرادی انتخاب شوند كه كارآیی مجلس كه به فرموده امام (ره) «مجلس در رأس امور است» بیشتر شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان كرد: انتظار من این است در گام دوم انقلاب اسلامی و تاكید مقام معظم رهبری بر جوانان و البته با احترام به دانش و تجربه پیشكسوتان، مجلس آینده رنگ و بوی جوانان بگیرد.
وی افزود: من تلاش می كنم لیستی را انتخاب كنم كه دغدغه جوانان كشور فهمیده شود.
آذری جهرمی در مورد پیامك های تبلیغاتی برخی كاندیداها به مردم هم اظهار داشت: شكایت هایی از مردم در مورد پیامك های تبلیغاتی كاندیداها دریافت كرده ایم اما اینكه منبعی از جانب اپراتورها اطلاعات مردم را در اختیار كاندیداها قرار داده اند را نمی توانم تأیید یا رد كنم، اگر اطلاعاتی وجود داشته باشد، بررسی و اساسا برخورد می نماییم.
وی تصریح كرد: شكایت از همه افرادی كه غیرقانونی و از راه هر منبعی اطلاعات مردم را به دست آورده اند و پیامك های تبلیغاتی را بدون اجازه مردم ارسال كرده اند، از راه سامانه ۱۹۵ جمع آوری و به دستگاه های نظارتی و مجریان برگزاری انتخابات می فرستیم، چون این اقدام، ورود به حریم خصوصی مردم است.

1398/12/01
22:06:57
5.0 / 5
2393
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲