كروناویروس، كارخانه بزرگ تسلا و پاناسونیك را تعطیل كرد


به گزارش لینك بگیر دات كام شركت پاناسونیك در اطلاعیه ای اعلام نمود كه می خواهد به خاطر شیوع كروناویروس، كارخانه بزرگ ˮگیگافكتوری ۱ˮ را موقتا تعطیل كند.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، شركت "پاناسونیك" (Panasonic) به خاطر شیوع كروناویروس تصمیم گرفته تا حدود ۳۵۰۰ كارمند را از كارخانه بزرگ خود در نوادا كه با همكاری تسلا راه اندازی شده، بیرون ببرد و كارخانه را موقتا تعطیل كند.
این شركت اعلام نموده كه می خواهد فعالیت كارخانه نوادا را فعلا تعطیل كند و این كارخانه معروف به "گیگافكتوری ۱" (Gigafactory ۱) را به مدت ۱۴ روز بسته نگه دارد. یقینا این تصمیم، هزاران كارمند این كارخانه را تحت تأثیر خود قرار می دهد.
"گیگافكتوری ۱" كه كارخانه تولید باتری های لیتیوم- یون برای خودرو های شركت تسلا موتور است، یكی از بخش های مهم هدف تسلا برای ارتقای جهان در دستیابی به انرژی جایگزین با گسترش ظرفیت باتری و كاهش هزینه خودرو های الكتریكی به حساب می آید. پاناسونیك، یكی از شركا و تجهیزكنندگان مهم تسلا در این پروژه بوده است.
در این بیانیه كه توسط "آلبرتو كانال" (Alberto Canal)، سخنگوی پاناسونیك اعلام شد، آمده است: پاناسونیك متعهد است تا از سلامت و تندرستی همه كارمندان خود محافظت كند. فعالیتهای كارخانه پاناسونیك در نوادا این هفته كاهش خواهند یافت و كارخانه به مدت ۱۴ روز بسته خواهد بود. كارمندان در دوره ۱۴ روزه بسته بودن كارخانه، حقوق و مزایای كامل خویش را دریافت خواهند كرد. پاناسونیك در این مدت، بررسی هایی را انجام خواهد داد تا از پاكیزه بودن كارخانه مطمئن شود. كارخانه در این ۱۴ روز، مورد پاكسازی كامل قرار خواهد گرفت.
تسلا هنوز نظری در این مورد بیان نكرده است.1399/01/02
23:03:41
5.0 / 5
2658
تگهای مطلب: شركت , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳