رپورتاژآگهی چیست


در این مطلب همه چیز را در مورد رپورتاژ آگهی و چهار برتری اصلی آن را خواهیم گفت تا بتوانید از آن برای كسب و كار اینترنتی خود استفاده كنید.

رپورتاژ آگهی ترکیبی از تبلیغ و مقاله است. در فرم چاپی، تبلیغات معمولا در یک مقاله هدفمند نوشته می شود که به نظر می رسد یک خبر مستقل است. در رسانه های تلویزیونی و تصویری، رپورتاژ آگهی شبیه نمایش محصولات و خدمات تبلیغاتی می باشد. در رادیو و رسانه های صوتی، رپورتاژ آگهی می تواند در قالب برنامه ها یا در یک بحث بین مخاطب و ارائه کننده محصول باشد. نحوه ی گویش رپورتاژ آگهی با نمونه های تبلیغاتی متفاوت است و آن این است که اطلاعات درمورد یک محصول یا خدمات ارائه می شود، اما به طریقی که خواننده به هیچ وجه متقاعد نمی شود که این یک تبلیغ صرف است. این روش برای مدت طولانی توسط بازاریابان مورد استفاده قرار گرفته و مزایای متعددی دارد.

ارائه دانش

از آنجایی که رپورتاژ آگهی ها می توانند توجه خوانندگان را جلب کنند، می توانند دانش خوانندگان را درباره یک موضوع خاص افزایش دهند. درباره یک مساله با ارائه راه حل های آن مورد بحث قرار می گیرد و سپس خوانندگان در مورد مزایای خاصی که یک محصول یا سرویس می تواند برای آنها فراهم کند مطلع می شوند. این هدف تبلیغات رپورتاژ آگهی است، ارائه اطلاعات مناسب به مصرف کنندگان.

جلب توجه مخاطبان

بر خلاف تبلیغات معمولی که تبلیغ کنندگان برای جذب مردم بیش از حد در مورد محصول یا خدمات خود مبالغه می کنند، تبلیغ با رپورتاژ آگهی متفاوت است و این تصویر را نمی دهد. رپورتاژ آگهی معمولا جذاب تر از تبلیغات معمولی با عنوان جالب و محرک محتوا برای جلب توجه و علاقه خوانندگان خود می باشد.

ارتقای دائمی وبسایت شما در موتورهای جستجو

یکی از آرزوهای هر کسب و کار اینترنتی است که در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ و غیره بالاتر از رقبا باشد و مخاطبان هدفمند بیشتری از این طریق جذب کند. رپورتاژ آگهی در سایتهای معتبر و فعال، به دلیل داشتن بک لینک به سایت شما، به موتورهای جستجو می گوید که رتبه ی سایت شما ارتقا یافته است، زیرا سایتهای معتبر دیگر به سایت شما اشاره کرده اند. 

افزایش فروش

رپورتاژ آگهی یک ابزار تبلیغاتی عالی برای افزایش فروش است. پس از خواندن رپورتاژ آگهی شما، خوانندگان احساس خواهند کرد که محصول یا خدمات مورد بحث، نیازهای آنها را برآورده می کند. این می تواند به تصمیم خرید منجر شود و سود کسب و کار شما را افزایش دهد.
افراد ممکن است یک ایده پیش بینی شده از محصول و کیفیت آن داشته باشند. با این حال، رپورتاژ آگهی می تواند تصویر محصول را ارتقا دهد، ویژگی های آن را افزایش دهد و ذهن خوانندگان را تغییر دهد، و آنها محصول یا خدمات شما را به عنوان یک محصول یا خدمات با کیفیت حس کنند.
 

معتبرترین مرکز فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سایت لینک بگیر دات کام، با دارا بودن بیش از دویست وبسایت فعال قادر است در قالب رپورتاژ آگهی به سایت شما لینک دهد و باعث ارتقای سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو گردد. این سایت با دسته بندی های متفاوت، بسته های بک لینک تخصصی نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال، اگر در حوزه ی کاری شما رقابت کم است، می توانید با سفارش رپورتاژ آگهی در سایتهای تخصصی نزدیک به حوزه فعالیت خودتان، رتبه وبسایت خود را در گوگل ارتقا دهید.
 
شما کدام نوع تبلیغات را ترجیح می دهد و آیا این نوع تبلیغات برای کسب و کار شما مؤثر بوده است؟
1399/01/05
20:27:33
5.0 / 5
2423
این مطلب را می پسندید؟
(4)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
از دست ندهید!