با تلاش محققان ایرانی؛

خدمات آنلاین پستی را آنلاین دریافت كنید


به گزارش لینك بگیر دات كام محققان یكی از شركت های دانش بنیان با همكاری شركت پست، خدمات پست غیر حضوری را در چارچوب ˮپیشخوان مجازی پستیˮ ارائه كردند كه به قول آنها از این طریق امكانات كامل دفاتر پستی به صورت غیر حضوری برای كاربران فراهم گشته است.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، به منظور رفع دغدغه ماندن در خانه یكی از شركت های دانش بنیان پیشخوان مجازی پستی را عرضه نموده و به مشتریان كمك می نماید تا در خانه بمانند و با استفاده از این پیشخوان خدماتی همانند آنچه كه از یك دفتر خدمات پستی عرضه می شود را دریافت نمایند.
مهرداد ملك محمدی، مدیرعامل این شركت دانش بنیان با اشاره به خصوصیت های این پلتفرم، اظهار داشت: این پلت فرم دانش بنیان با همكاری شركت ملی پست به نتیجه رسید و توسط آن امكانات كامل یك دفتر پستی برای كاربر فراهم می شود و كاربران بدون رجوع حضوری می توانند از خدمات آن بهره مند شوند.
وی با اشاره به اینكه این سیستم به تمامی دفاتر پستی كشور متصل است و در آن كلیه فرایندهای ثبت و صدور بارنامه به صورت آنلاین انجام می شود، تصریح كرد: بعد از ثبت كلیه مرسولات به صورت روزانه توسط شركت پست از محل فرستنده در سرتاسر كشور جمع آوری و ارسال می شود. این اقدام امكان عرضه خدمت به ۶۰ هزار مرسوله پستی را در ماه فراهم نموده است، همینطور در سال ۳۰۰ هزار مرسوله ریلی از راه این پیشخوان مجازی پست ارسال می شود.
ملك محمدی همینطور خاطرنشان كرد: دریافت خدمات از این پیشخوان مجازی علاوه بر كاهش هزینه ها، حذف مراجع به دفاتر پستی را به همراه دارد. البته دفتر مجازی پستی فوق امكانات ویژه دیگری شامل جمع آوری بسته پستی از محل ارسال كننده توسط ماموران پست سراسر كشور، محاسبه آنلاین نرخ (بر اساس فهرست تعرفه خدمات پستی)، صدور آنلاین باركد یا كد رهگیری پستی، صدور فاكتور استاندارد پستی به صورت آنلاین و ارسال پیامك كد رهگیری را دارد.1399/01/19
23:02:36
5.0 / 5
2264
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
از دست ندهید!