پزشك مجازی با

جستجوی گوگل و گوگل مپ


به گزارش لینك بگیر دات كام گوگل در صدد است استفاده از خدمات جستجو و نرم افزار نقشه ی گوگل را برای پیدا كردن پزشك به طور مجازی ارائه كند.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از سی ان بی سی، گوگل درصدد است با همكاری پزشكان آمریكایی دسترسی به خدمات این افراد را به صورت مجازی و از راه دور ممكن كند تا در شرایط قرنطینه كاربران بتوانند بوسیله تلفن و مكالمات ویدئویی خدمات پزشكی دریافت كرده و برای رفع مشكلات خود اقدام نمایند.
گوگل می گوید باتوجه به شیوع ویروس كرونا و خانه نشینی الزامی میلیون ها نفر در سراسر آمریكا مراجعه حضوری به پزشكان كاهش یافته و مردم ترجیح می دهند به صورت مجازی از خدمات پزشكی استفاده كنند. پس این شركت می خواهد به افراد نیازمند به خدمات درمانی امكان دهد بدون ترك خانه هایشان به خدمات مختلف پزشكی دسترسی یابند.
از این پس مشخصات پزشكانی كه به صورت مجازی به بیماران خدمات تلفنی یا ویدئو كنفرانس ارائه می دهند در جستجوگر گوگل و در نرم افزار نقشه آن در دسترس خواهد بود و اگر كاربران عبارت هایی مانند مراقبت درمانی فوری در نزدیكی من یا كلینیك های سرپایی را در گوگل جستجو كنند، اطلاعات مذكور را مشاهده خواهند كرد.

جستجوی گوگل بهترین و هوشمند ترین موتور جستجو است. كسب و كارهای اینترنتی می توانند با خرید رپورتاژ آگهی و خرید بك لینك در نتایج جستجوی كاربران، رتبه یك گوگل را كسب كنند. البته در كنار آن باید محتوای مفید تولید شود و وبسایت از لحاظ فنی سئو بهینه شود.
 


منبع:

1399/01/23
20:03:07
3.8 / 5
2417
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
ناشناس:
موتور جستجوی گوگل بهترینه
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
از دست ندهید!