استخدام در گوگل تغییر كرد


به گزارش لینك بگیر دات كام گوگل بدلیل شیوع كرونا، گویی روند استخدام خود را تغییر داده و باعث كاهش جذب نیروهای انسانی جدید در شركت گوگل شده است.

كار برای كسب و كارهای اینترنتی در این روزهای شیوع كرونا در تمام دنیا سخت شده و گوگل هم از این امر مستثنی نیست.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، ساندار پیچای، مدیر ارشد اجرایی شركت گوگل اخیرا با انتشار بیانیه و ایمیلی به تمامی كاركنان و پرسنل این شركت از كاهش استخدام گوگل اطلاع داده است.
بر مبنای بیانیه گوگل كه در وب سایت theverge هم آمده است، این شركت كه تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا تصمیم گرفته از منابع مالی و انسانی خود به بهترین شكل ممكن بهره گیری كند، در این خصوص خاطرنشان كرده است: از آنجایی كه شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار كرونا تأثیر و تبعات منفی گوناگونی بر شركت های مختلف همچون گوگل داشته است، ما تصمیم گرفته ایم روند استخدام نیروهای انسانی جدید را به شدت كاهش دهیم تا بدین ترتیب بتوانیم مدیریت بهتر و بیشتری بر روی فعالیتهای كنونی خود در بخش های مهم و حساس داشته باشیم.
این بیانیه همینطور تاكید كرده است: این شركت می خواهد از منابع مالی و انسانی خود در مسائل و مراكز استراتژیك و مهمی همچون توسعه دیتاسنترها و ماركتینگ در بحبوحه همه گیری بیماری كشنده كووید ۱۹ استفاده بهینه تری كند.
گوگل در سال ۲۰۱۹ میلادی حدود ۲۰ هزار نفر را به استخدام خود درآورد و هدف مشابهی برای سال ۲۰۲۰ هم داشت كه حالا به نظر می آید كه طبق بیانیه جدید گوگل، این شركت از استخدام نیروهای انسانی جدید در كشورهای مختلف جهان صرف نظر كرده است.

كسب و كارهای اینترنتی ایرانی اما با كمك لینك بگیر دات كام می توانند با خرید رپورتاژ آگهی و خرید بك لینك قوی با قیمت مناسب مشتریهای خود را افزایش دهند و ضرر كرونا را با افزایش مشتری جبران كنند. این افزایش مشتری با ارتقای رتبه گوگل شكل می گیرد كه مشتریان هدفمند را افزایش می دهد. البته در كنار خرید بك لینك و خرید رپورتاژ آگهی باید به محتوای خوب و بهینه سازی فنی سئوی سایت نیز اهمیت ویژه داد، تا بهترین نیتجه سئو حاصل شود.

1399/01/28
13:16:28
5.0 / 5
2195
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵