وزیر ارتباطات:

یك میلیون اینترنت پرسرعت VDSL بترتیب ثبت نام واگذار می شود


به گزارش لینك بگیر دات كام به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، یك میلیون اشتراك خانگی اینترنت آماده واگذاری و اولویت واگذاری با كسانی است كه زودتر ثبت نام كنند، فرآیند ثبت نام نیز به صورت تمام الكترونیكی انجام می شود.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به نظرسنجی انجام شده از کاربران اینستاگرام درباره استفاده از اینترنت ثابت و خانگی اشاره کرده و گفته:

برمبنای نظر شما برنامه ریزی عملیاتی کردیم که در سال پیش رو با تمام توان شبکه ی اینترنت خانگی را گسترش بدیم و میلیون ها اشتراک جدید خانگی با کمترین کاغذبازی اداری و در کمترین زمان ممکن (۴۸ ساعت از ثبت درخواست تا راه اندازی در منزل) تحویل شما دهیم و از سویی هم با VDSLسرعت اینترنت خانگی فعلی را چهار برابر نماییم.

محمدجواد آذری جهرمی با اعلان اینکه دوران گواهی بردن برای گرفتن اینترنت ۱۲۸خیلی وقت است که تمام شده، اضافه کرد: همین الان یک میلیون اشتراک خانگی اینترنت در مناطق «شهری» و «روستایی»، آماده واگذاری شده است، تا شما پول کمتری جهت استفاده از اینترنت پرداخت کنید. هر چند برای همه کافی نیست اما فاز دوم را هم در شهریورماه آماده ی واگذاری می نماییم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: اولویت ما در واگذاری این یک میلیون اشتراک با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

هیچ نیازی به مراجعه ی حضوری ندارید و همه اقدامات، به صورت تمام الکترونیکی بوسیله زیرساختهای دولت الکترونیک فراهم گشته است. حداکثر ۴۸ ساعت بعد از ثبت نام اشتراک ها واگذار می شود و قابل استفاده است؛ بخش های مختلف به خط شده اند تا بدون معطلی کار را پیش ببرند. در ارتقای چهار برابری سرعت هم مشترکین فعلی اینترنت خانگی در اولویت هستند.

وزیر ارتباطات در آخر اشاره کرد: به زودی «خدمات رایگانی» که برای مشترکین خانگی مشخص کردیم را هم ارائه خواهیم کرد. اگر درخواست استفاده از خدمات اینترنت خانگی دارید، به سامانه xdslplus.ir بروید و با چند کلیک، جزو نخستین نفراتی باشید که ثبت درخواست می کنند.

این رپورتاژ به معرفی لینک سایت سامانه استعلام VDLS پرداخته است.

 


منبع:

1399/03/05
13:00:05
5.0 / 5
2017
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
از دست ندهید!