همكاری ال جی و شركت مخابرات كره برای كاهش شیوع ویروس كرونا


لینك بگیر دات كام: دو شركت ال جی و شركت مخابرات كره جنوبی قصد دارند با بهره گیری از فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی جلوی شیوع بیشتر كرونا را در این كشور بگیرند.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از زد دی نت، دو طرف بر سر تولید محصولات و خدمات جدید با بهره گیری از هوش مصنوعی به توافق رسیده اند و امیدوارند بتوانند از این فنآوری برای حل برخی معضلات اجتماعی مهم و همچون همه گیری بیماری کرونا استفاده کنند.
شناسایی و استخدام افراد مستعد جوان برای ارائه آموزش های حرفه ای و به کارگیری آنها در حوزه های مرتبط نیز در این قرارداد همکاری پیش بینی شده است.
اولین سرویس طراحی شده در چارچوب این قرارداد همکاری مربوط به طراحی مدلی برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا در کره جنوبی با بهره گیری از هوش مصنوعی است. بدین منظور از اطلاعات شبکه های مخابراتی و داده های مراکز درمانی و بهداشتی کره برای شناسایی افراد مبتلا و ردیابی آنها و جلوگیری از تماس افراد سالم با آنها استفاده خواهد شد.
شرکت مخابراتی کره جنوبی امیدوار است با توسعه این مدل همکاری به دیگر کشورهای جهان و به خصوص استفاده از داده های اپراتورهای تلفن همراه بتوان بطور جدی تر به جنگ بیماری های خطرناک و واگیردار رفت و با شناسایی و قرنطینه کردن افراد مبتلا از گسترش امراضی همچون کرونا و تحمیل هزینه های مادی و معنوی سنگین به جوامع جلوگیری کرد.
این شرکت الان در حال اجرای طرح های همکاری مشابهی در کشورهای آفریقایی کنیا و غنا است. مقرر است از خدمات و محصولات طراحی شده با هوش مصنوعی در آینده برای مقابله با تخریب بیشتر محیط زیست و افزایش ایمنی در صنایع مختلف استفاده گردد.


منبع:

1399/03/22
20:01:46
5.0 / 5
1614
تگهای مطلب: آموزش , اپراتور , ال جی , ایمنی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
از دست ندهید!