با حكم وزیر ارتباطات؛

سبحانی فر مدیرعامل شركت ملی پست شد


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور حكمی رئیس جدید هیات مدیره و مدیرعامل شركت ملی پست ایران را منصوب نمود.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی با صدور حکمی، رمضان علی سبحانی فر را به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران انتخاب کرد.
متن کامل حکم وزیر ارتباطات به این شرح است:
جناب آقای رمضان علی سبحانی فر
با استناد به ماده مواد (۱۱ و ۱۰ ) اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و پستی، جناب عالی را به مدت دو سال به سمت معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران منصوب می نمایم.
امید است با اتکال به قادر متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی و با جدیت و تلاش وافر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.
همینطور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تشکر از تلاش ها و خدمات پرارزش حسین نعمتی، مدیرعامل سابق شرکت ملی پست، او را به سمت مشاورز وزیر انتخاب کرد.
بر طبق این گزارش، در کارنامه رمضان علی سبحانی فر، ۲۰ سال سابقه خدمت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هشت سال عضویت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و همزمان هشت سال ریاست کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس به چشم می خورد.
منبع:

1399/05/28
09:58:25
5.0 / 5
1589
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
از دست ندهید!