افزایش بارگذاری تیك تاك و وی چت پس از ممنوعیت دولت آمریكا


لینك بگیر دات كام: به دنبال اعلام ممنوعیت بارگذاری دو نرم افزار وی چت و تیك تاك از روز یكشنبه در آمریكا، موارد بارگذاری نرم افزارهای مذكور به میزان چشم گیری افزایش یافته است.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ورج، میزان استقبال از نرم افزار وی چت در حدی بوده که بیشترین میزان بارگذاری این نرم افزار در عرض یک روز در جمعه گذشته به ثبت رسیده است. این میزان بارگذاری در دو سال قبل بی سابقه بوده است.
یافته های مؤسسه تحلیلی حسگر تاور نشان میدهد که تنها در روز جمعه تعداد موارد بارگذاری اپلیکیشن وی چت در آمریکا از ده هزار مورد فراتر رفته است. این رقم نسبت به روز پنج شنبه ۱۵۰ درصد افزایش نشان میدهد. همین طور این رقم نسبت به جمعه هفته گذشته ۲۳۳ درصد افزایش نشان میدهد. مقدار بارگذاری مورد اشاره از ۷ اکتبر سال ۲۰۱۹ تاکنون بی سابقه بوده است.
پلتفرم اشتراک گذاری ویدئوی تیک تاک نیز از افزایش مشابهی در موارد بارگذاری در آمریکا آگاهی داده است. تعداد بارگذاری های این نرم افزار در آمریکا در روز جمعه به ۲۴۷ هزار مورد رسیده است که نسبت به روز پنج شنبه ۱۲ درصد افزایش نشان میدهد.
بایت دنس شرکت مالک تیک تاک در هفته های اخیر گفتگوهایی با چند شرکت در ایالات متحده برای تأسیس یک شرکت آمریکایی جدید برای مدیریت تیک تاک به نام تیک تاک گلوبال داشته تا بهانه های امنیتی دولت ترامپ برطرف شود. در عین حال به احتمال زیاد کارهای تیک تاک به تنها آمریکا محدود خواهد شد و دفاتر این شرکت در دیگر نقاط جهان تعطیل می شود.


منبع:

1399/06/30
21:43:19
5.0 / 5
1455
تگهای مطلب: اپل , اپلیكیشن , اشتراك , امنیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵