مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

ایجاد پارك اقتصاد دیجیتال در استان سمنان بررسی گردید


به گزارش لینك بگیر دات كام مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه ایجاد پارك اقتصاد دیجیتال علم و فناوری اداره كل ارتباطات استان سمنان بررسی گردید، اظهار داشت: مراحل اولیه این امر اجرایی شده است.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از مهر، مجتبی صدیقی غروب چهارشنبه در جلسه هماهنگی و بررسی روند اجرایی راه اندازی پارک اقتصاد دیجیتال در استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه تلاش ما برای بهره برداری از این واحد و استفاده از حداکثر ظرفیت استان به منظور فعالیت مستمر و با قدرت این واحد است، تصریح کرد: ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال در استان بررسی شده است.
وی با اشاره به اینکه سمنان نخستین استانی بود که تفاهم نامه این مهم با امضا وزیر منعقد و مراحل اجرایی آغاز شد، اضافه کرد: پُر رنگ بودن مرزهای سازمانی، یکی از مولفه هایی است که همکاری و هماهنگی را کمرنگ کرده و باید با هماهنگی و وفاق جمعی و با کمرنگ کردن مرزهای سازمانی در جهت نهایی شدن مراحل اجرایی و بهره برداری از این واحد گام برداریم.
مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس پارک فاوای این وزارتخانه، اظهار داشت: بازدید از مکان انتخابی امروز انجام و برداشت اولیه انجام و طراحی به منظور تجهیز این واحد در دستور کار قرار می گیرد و آمادگی فضای فیزیکی شروع می شود.
بهره مندی جوانان از ظرفیت های علمی
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان هم در این جلسه با اشاره به اینکه روند ایجاد پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات و یا همان پارک اقتصاد دیجیتال همزمان با سفر وزیر ارتباطات به استان آغاز شد، اظهار داشت: بهره مندی جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی از این فرصت، هدف راه اندازی این واحد است.
حسن سعدالدین بیان نمود: با درخواست استاندار سمنان روند این پروژه در استان شروع شد و سپس با حضور هیئت ویژه از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از چندین مکان برای استقرار این واحد بازدید به عمل آمد و نهایتاً طی توافق صورت گرفته با فنی و حرفه ای استان، مکان واحد مشخص شد.
وی با اشاره به اینکه اقدامات اولیه به منظور دسترسی به امکانات آب، برق و گاز در حال انجام بوده و محوطه سازی هم صورت گرفته است، تصریح کرد: با پیگیری مدیرکل وقت فنی و حرفه ای استان، این تفاهم نامه به صورت سه جانبه و با سازمان فنی و حرفه ای کشور امضا شده است.


منبع:

1399/07/10
19:08:11
5.0 / 5
1627
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵