گوگل پوزش خواست


به گزارش لینك بگیر دات كام، بعد از افشای یك سند در خصوص لابی كردن گوگل برای مقابله با قوانین جدید اتحادیه اروپا، مدیر ارشد اجرایی شركت مجبور به عذرخواهی شد.در این مطلب می خوانید:
  1. جریان عذرخواهی گوگل چه بود؟

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از رویترز، مدیر ارشد اجرایی گوگل (ساندار پیچای) به علت افشای اسناد داخلی در ارتباط با تاکتیک های پیشنهادی برای مقابله با قوانین سختگیرانه اتحادیه اروپا درباره شرکتهای اینترنتی از تیری برتون کمیسر بازار داخلی اتحادیه اروپا عذرخواهی نمود. پیچای و برتون روز پنجشنبه دریک ویدئو کنفرانس شرکت کردند. طی این تماس ویدئویی به یک سند داخلی گوگل درباره استراتژی ۶۰ روزه برای واکنش به فشارهای اتحادیه اروپا جهت تصویب قوانین جدید و وادار کردن متحدان آمریکا به مقابله با قوانین مذکور اشاره شد.

جریان عذرخواهی گوگل چه بود؟

در حقیقت برتون طی تماس ویدئویی به سند مذکور اشاره نمود و طی تماس آنرا به پیچای نشان داد. او در اینباره به خبرنگاران اظهار داشت: تعجب نکردم. من ساده نیستم اما فکر کردم این کارها کمی قدیمی شده است... درهر حال با ساندار صحبت کردم و هرآنچه که لازم بود را به او گفتم. پیچای هم عذرخواهی نمود. همینطور او درباره اینترنت به پیچای اظهار داشت: اینترنت نمی تواند یک غرب وحشی باقی بماند. ما نیازمند قوانین شفاف و واضح، محیطی قابل پیشبینی و حقوق و وظایف متوازن هستیم. این رویداد لابی های گسترده شرکتهای فناوری در مقابل قوانین پیشنهادی اتحادیه اروپا را نشان داده است. مقرر است برتون و مارگرت وستاگر کمیسیونر رقابت اتحادیه اروپا در دوم دسامبر پیش نویس قوانین جدید به نامهای «قانون سرویسهای دیجیتال» و «قانونی بازارهای دیجیتال » را ارائه نمایند.
 


منبع:

1399/08/25
12:03:29
3.3 / 5
1550
تگهای مطلب: اینترنت , دیجیتال , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
ناشناس:
جالبه گوگل با اون عظمتش اشتباهش رو می پذیره
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
از دست ندهید!