انگشتر و ساعت و النگو و سرویس نقره


جواهرات وزیورآلاتی كه برای پوست ما مضر نیستند و حساسیت ایجاد نمی كنند همیشه اولین اولویت در انتخاب جواهرات می باشد.

داشتن ترکیبی منحصر به فرد وخاص از انگشتر نقره ، ساعت نقره و ست و نیم ست نقره همیشه وسوسه بر انگیز است. با داشتن حق انتخاب در بسیاری از رنگ ها و مدل های زیورآلات مانند رنگ های نقره سیلوری ، رزگلد یا مسی و طلا میتوانیم در هر فرصت به دلخواه خودمان بهترین ترکیب لباس و جواهرات را داشته باشیم.

نقره با آبکاری طلا

جواهرات  وزیورآلاتی  که برای پوست ما مضر نیستند و حساسیت ایجاد نمیکنند همیشه اولین اولیت در انتخاب جواهرات میباشد.

نقره و طلا هر دو باید به درستی آبکاری شده گردند و در ساخت آن ها از فلزات حساسیت آور مانند فلزات سرب استفده نشود در آبکاری نیز باید با دقت با آبطلای خالص و یا رادیوم انجام شود.

نقره و طلای ساخته شده می بایست از مواد با کیفیت باشد که بسته نوع استفاده آن میتواند طول عمر زیورآلات شما را با دوام کند.

تنوع در فروشگاه اینترنتی نقرا

گالری نقرا درخشندگی ، جذابیت و ظرافت را به شخصیت شما هدیه میدهد.

همواره ما در تلاش هستیم پریمیم ترین حلقه نقره ، دستبندهای نقره ای ، گردنبند نقره ای ، سرویس و نیم ست نقره ، ساعت نقره زنانه  ، حلقه ساده نامزدی و ازدواج ، زنجیرهای مردانه و زنانه بسیاری موارد دیگر که شما را مجذوب خود خواهد کرد را ارائه می دهیم. اگر دوست دارید چیز جدیدی را امتحان کنید ، مجموعه کمد لباس های خود را با اضافه کردن کلاسیک جواهرات مد نقره بهبود بخشید.

ساعت و النگو

تصمیم بگیرید لباس خود را بپوشید و سبک خود را با چیزی که هرگز از مد خارج نمی شود ، بپوشید

ما در نقرا سلیقه خرید تمام سنین در مردان و زنان را درک میکنیم و برای تمام سلیقه ها جواهر مورد نظر و خاص خودش را ارائه می دهیم

فروشگاه اینترنتی نقرا

فروشگاه آنلاین NOGHRA معیاری را در تولید جواهرات نقره خالص با حداکثر ظرافت و تطبیق پذیری مرتبط با آن ایجاد کرده ایم. اینها در مقایسه با جواهرات طلای سنتی ، سنگین و گران قیمت ، به عنوان گزینه جواهرات نوین و به روزتر مورد پذیرش قرار می گیرند.
همچنین ، طرح های جواهرات طلای در طی یک دوره زمانی از بین می روند در حالی که شما با طرح های نقره ای زیبا ترین مدل ها و طرح ها روبرو می شوید. با جواهرات مد نقره آبکاری شده با رادیوم ، هرگونه احتمال سیاه شدن آن را به دلیل تعامل جوی از بین می برد.

رادیوم  فلزی براق سفید است که در دمای عادی محیطی واکنش نمیدهد و به شکل پایدار باقی میماند.

ولیکن همانند دیگر فلزات  مستعد سایش طبیعی است. از این جهت ، نقره جاتی که با رودیوم آبکاری شده اند به دلیل رادیومی که دارند تغییر رنگ نمیدهند و  لکه ای سیاه ایجاد نمیکند ، بدین معنا که انگشتر نقره ، دستبند نقره ، النگو نقره و سرویس نقره طرح طلا مورد علاقه شما در فروشگاه نقرا رنگ ثابت بوده

شما می توانید این نقره جات طرح طلا را به راحتی با لباس شما که شما از پوشیدن استفاده می کنید ، این زیورآلات ممکن است در یک عروسی یا یک مناسبت باشد ، یا ممکن است ست با لباس روزانه خود باشد.
خرید نقره جات در فروشگاه اینترنتی نقرا

گوشواره نقره

انگشتر رینگ نقره

شمش های نقره و طلا

 

1399/08/29
20:17:49
5.0 / 5
11748
تگهای مطلب: رپورتاژ , آنلاین , سرویس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(16)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴