كنفرانس مدیریت فناوری و نوآوری


به گزارش لینك بگیر دات كام، چهاردهمین كنفرانس ملی و دهمین كنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری با محوریت نوآوری در تلاطم های محیطی، ۱۲ و ۱۳ آذرماه جاری به صورت آنلاین برگزار می گردد.در ادامه می خوانید:

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از مهر، این کنفرانس که توسط انجمن مدیریت فناوری و نوآوری و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور برگزار می گردد با سخنرانی اساتید بین المللی حوزه مدیریت فناوری و نوآوری همراه خواهد بود. این رویداد شاهد حضور مدیران پیشرو صنایع داخلی به همراه نشست های تخصصی در بخش های مختلف صنعت با حضور صاحب نظرانی دیدگاه های متنوع خواهد بود. بخش ویژه کنفرانس به عرضه تجربیات مدیریت نوآوری در شرایط بحران توسط شرکت ها و سازمان های نوآور ایرانی اختصاص دارد.

برنامه های کنفرانس مدیریت فناوری و نوآوری

برنامه های آموزشی این کنفرانس هم از ۸ تا ۱۱ آذرماه با حضور مدرسین ایرانی داخل و خارج کشور مشتمل بر سرفصل های کاربردی به صورت مجازی برگزار می شود. حضور شرکتهای دانش بنیان در کارگاه ها با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی با ۷۰ درصد تخفیف صورت می گیرد و حضور این شرکت ها در کنفرانس هم مجانی است. اطلاع از سرفصل های این رویداد و نحوه ثبت نام در سایت انجمن مدیریت فناوری و نوآوری در دسترس می باشد.
 


منبع:

1399/09/02
09:32:11
5.0 / 5
1946
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
از دست ندهید!