برخورداری 19 هزار شعبه بانكی از تجهیزات و پشتیبانی الكترونیكی داخلی


تعدادی از پژوهشگران علاوه بر ساخت و راه اندازی سامانه ارزیابی هوشمند روسازی جاده ای و تجهیز و پشتیبانی تخصصی از بیشتر از ۱۹ هزار شعبه بانكی، موفق به عرضه راهكارهای نوین برای كنترل تردد جاده ای شدند.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، یک گروه دانش بنیان از سال ۸۶ کار خویش را شروع کرد و هم اکنون در چارچوب ۱۶ شرکت بین المللی مشغول به فعالیت است. این مجموعه در طول مدت فعالیت خود راه کارهای نوینی در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک، کنترل تردد جاده ای (ETC، ITS)، پروژه های امنیتی و همینطور طراحی و اجرای پروژه های نوین در زمینه آی تی را عرضه کرده است.
این شرکت دانش بنیان در بعضی پروژه های ملی مانند پروژه های کارت ملی، شناسنامه و گواهینامه هوشمند و کارت خودرو مشارکت داشته است.
مهسا زمانیان، مدیر عامل این مجموعه دانش بنیان، ساخت و راه اندازی سامانه ارزیابی هوشمند روسازی جاده ای، تجهیز و پشتیبانی تخصصی بیشتر از ۱۹ هزار شعبه بانکی در سرتاسر کشور، عرضه سامانه دریافت الکترونیکی عوارض جاده ای، با سابقه راه اندازی ۱۱ گیت فعال و سامانه کیف پول آفلاین اعتباری را همچون خدمات این شرکت ذکر کرد.
وی افزود: با عنایت به نیاز روز افزون برای دسترسی ساده و سریع به ایستگاه های عرضه دهنده خدمات بانکی به مشتریان، شرکت ما دستگاه کیوسک خویش را به بازار عرضه کرده است. این فناوری نوین و مبتنی بر عملیات بانکداری الکترونیک، گامی در جهت ارتقاء سطح رفاه مشتریان بانکی از نظر تسهیل در انجام امور بانکی و همینطور ایجاد مزیت رقابتی و ارزش افزوده برای بانک ها است. این دستگاه علاوه بر انجام کلیه خدمات بانکداری الکترونیک امکان چاپ کارت هدیه با مبلغ و متن دلخواه و همینطور عرضه پاکت را به مشتریان می دهد.
بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، زمانیان تصریح کرد: مجموعه فناورانه ما با بهره مندی از نیروهای جوان متخصص تلاش می کند تا همگام با کشورهای پیشرفته دنیا علاوه بر عرضه خدمات نوآورانه و مبتکرانه در ارتقاء سطح دانش بومی کشور هم سهیم باشد.
منبع:

1399/09/04
16:21:53
5.0 / 5
1513
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵