روش دریافت اینترنت ثابت


اگر تمایل به قراری اینترنت ثابت دارید،  می توانید با مراجعه به سامانه xdslplus.ir از لیست اپراتورهایی كه در نزدیكی محل زندگی یا محل كارتان خدمات اینترنت خانگی ارائه می دهند، خدمات اینترنتی لازم را دریافت كنید.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ویدئوی «ایران هوشمند»، تسریع در ارائه خدمات اینترنت ثابت به متقاضیان با راه اندازی سامانه ای توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را مورد بررسی قرار داده است.
بدین ترتیب دریافت سرویس اینترنت ثابت با راه اندازی سامانه دسترسی پهن باند ثابت خانگی، دیگر یک فرآیند طولانی و زمان بر نیست. متقاضیان دریافت اینترنت ثابت تنها کافی است به سامانه دسترسی پهن باند ثابت خانگی به آدرس www.xdslplus.ir مراجعه نموده تا از لیست اپراتورهای محل زندگی یا محل کار باخبر و درخواست خودرا ثبت کنند.
در سامانه xdslplus.ir می توانید درخواست خودرا ثبت کرده و بوسیله همین سامانه یا شماره گیری کد دستوری #۸۰۱۰* مراحل انجام درخواست را پیگیری کنید. شرکت های ارائه کننده خدمات موظف می باشند تا ظرف ۴۸ ساعت بعد از ثبت درخواست شما، خدمات اینترنت خانگی را برقرار کنند. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم با بهره گیری از همین سامانه بر روند واگذاری خطوط اینترنت ثابت و عملکرد شرکت مخابرات و سایر شرکت های ارائه کننده خدمات نظارت دارد.
به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، با راه اندازی این سامانه مشتریان خدمات ثابت می توانند درخواست خودرا بوسیله این پنجره واحد ارائه نمایند و در همین زمان می توانند گزینه هایی که در مکان مورد نظر سرویس می دهند را انتخاب کنند. مشتریان می توانند همزمان با این سامانه از سامانه نت سنج پلاس سازمان تنظیم مقررات نیز استفاده کنند تا از سابقه ارائه سرویس اپراتورهای مختلف باخبر شده و انتخاب بهتر و جهت دارتری داشته باشند. یکی از مزیت های این سامانه مشخص شدن علت تاخیر ارائه سرویس از جانب اپراتورها است و به سبب اینکه تمام درخواست ها از یک سامانه ارائه می شود، امکان ریشه یابی مشکلات و کمبودها وجود دارد.


 


منبع:

1399/09/06
15:59:15
5.0 / 5
1563
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
از دست ندهید!