تاثیر كرونا بر سایت آمازون


به گزارش لینک بگیر دات کام شرکت اینترنتی آمازون اعلام نمود یکی از انبارهای خود در نیوجرسی را به دنبال افزایش موارد مبتلاشدن به کرونا در بین کارکنان، در یک اقدام احتیاطی تا 26 دسامبر می بندد.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، سخنگوی آمازون در اطلاعیه ای به رویترز اعلام نمود تحت برنامه داخلی تست کووید ۱۹، افزایش شمار موارد مثبت مبتلا شدن به ویروس کرونا در تاسیسات PNE۵ در شمال نیوجرسی مشاهده شد و این تاسیسات تا ۲۶ دسامبر تعطیل خواهد بود.

آمازون که بزرگترین خرده فروش آنلاین جهان است، اعلام نمود انتظار ندارد تعطیلی این انبار روی فعالیت یا تحویل کالاها از جانب این شرکت تأثیر بگذارد.

این شرکت مشخص نکرد چه برخی از کارکنان در تاسیسات مذکور که مرکز توزیع کالاهای سفارشی است، به ویروس کرونا آلوده شده اند. با این وجود اعلام نمود کارکنان بابت شیفتهای کاری که به دنبال تعطیلی این مرکز از دست می دهند همچنان حقوق دریافت خواهند کرد.

آمازون در شیوع کرونا

آمازون در اکتبر اعلام نمود بیشتر از ۱۹ هزار نفر از کارکنانش آمریکایی این شرکت معادل ۱.۴۴ درصد از کل کارکنان آمازون سال جاری کرونا گرفتند. فعالان حقوق کارگری به واکنش و تمهیدات این شرکت در مقابل همه گیری ویروس کرونا اعتراض داشتند.

برخی از کارکنان، مقامات منتخب و اتحادیه ها در ماههای اخیر اعلام نمودند که آمازون با باز نگه داشتن انبارها در بحبوحه همه گیری، سلامت کارکنانش را به خطر انداخته است.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت اعلام نموده بود با توسعه ظرفیت داخلی، تست ویروس کرونا از کارمندان آمریکایی خویش را تا نوامبر به ۵۰ هزار نفر در روز خواهد رساند. 


منبع:

در این مطلب خواندید:
  1. آمازون در شیوع کرونا
1399/10/02
13:31:54
5.0 / 5
1798
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
از دست ندهید!