افزودن حالت ایمنی جدید؛

هوشمند شدن روند بلوكه كردن حساب های متخلف در توئیتر


توئیتر در حال افزودن یک حالت ایمنی جدید به این شبکه اجتماعی است تا حساب ها و توئیت های ناقض قوانین آن به صورت خودکار شناسایی و بلوکه شوند.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از انگجت، هنوز معلوم نیست قابلیت مورد اشاره چه زمانی به صورت کامل فعال شده و در دسترس همه کاربران قرار می گیرد، توئیتر همینطور در مورد جزئیات این خصوصیت هنوز اطلاع رسانی دقیقی نکرده است.
اگر کاربران این توانایی را در بخش تنظیمات توئیتر فعال کنند، حساب های ناقض قوانین توئیتر برای آنها به صورت خودکار بلوکه می شود. همینطور حساب های فحاش که از ادبیات نامناسبی برای ارسال توئیت و نظرات خود استفاده کنند هم در حالت سکوت یا mute قرار می گیرند.
حالت سکوت حساب های کاربری متخلف در توئیتر به مدت هفت روز ادامه می یابد و پاسخ های آنها به افراد کمتری نشان داده می شود. توئیتر اقدامات خود در زمینه بلوکه کردن و ساکت کردن حساب های کاربری متخلف را به اطلاع کاربران خود می رساند. توئیتر از مدت ها قبل وعده داده بود که چنین خدماتی را به کاربرانش عرضه خواهد کرد. علت این امر فشار کنگره آمریکا بر توئیتر بوده است.
از سال ۲۰۱۸ به این سو، کنگره از جک دورسی رئیس توئیتر خواسته بود تا برای حفاظت از کاربران در مقابل افراد متخلف رویکرد حفاظتی دقیق تری اتخاذ کند و الگوریتم های خویش را اصلاح کند تا شناسایی و مقابله با چنین کاربرانی ساده تر شود.


منبع:

1399/12/08
20:22:39
5.0 / 5
1222
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳