آمازون در انبارهای خود از ربات استفاده می نماید


لینک بگیر دات کام: آمازون اعلام نمود در چهار انبار جدید کالای خود از ربات استفاده می نماید تا پروسه نگهداری، شناسایی و خروج و ارسال کالا به مقاصد مختلف را تسهیل کند.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از سی ان بی سی، فعالیت گسترده نیروی انسانی در انبارهای آمازون سبب افزایش نرخ جراحت و لطمه دیدگی در بین کارگران آمازون شده که این مساله سبب اعتراض اتحادیه های کارگری و کارکنان آمازون شده است. از همین رو آمازون می خواهد بمنظور کاهش این آمار از ربات استفاده نماید.
این شرکت وعده داده که تا سال ۲۰۲۵ میزان سوانح و لطمه دیدگی های نیروی کار را تا ۲۵ درصد کم کند و بدین منظور بیش از ۳۰۰ میلیون دلار برای اجرای طرح های افزایش ایمنی محیط کار در سال ۲۰۲۱ سرمایه گزاری نموده است.
دو ربات جدید شرکت آمازون ارنی و برت نام دارند و فعالیت ها و رفت و آمدهای آنها نیاز به تحرک فیزیکی کارگران انبارهای آمازون را می کاهد. آمازون می گوید این ربات ها جایگزین نیروهای کار نمی شوند و در عوض به کارگران امکان می دهند تا تنها بر روی امور نیازمند به تفکر متمرکز شوند و احتمال مجروح شدن خودرا به حداقل برسانند.
ربات ارنی برای جابجا کردن و انتقال اقلام مختلف از قفسه ها و تحویل آنها به رانندگان برای رساندن به مقصد طراحی شده و استفاده از آن سبب صرفه جویی در زمان نیز می شود. ربات برت هم که هوشمندتر است، می تواند با دریافت فرامین به سمت مقصد در یک انبار حرکت کرده و کالایی را تحویل گرفته و منتقل کند. برت توانایی حمل اقلام سنگین تری را دارد. آمازون همین طور درحال طراحی دو ربات دیگر به اسامی اسکوتر و کرمیت است.


منبع:

1400/03/24
22:37:23
5.0 / 5
1081
تگهای مطلب: ایمنی , ربات , شركت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
از دست ندهید!