ال جی در صدر جدول تولیدكنندگان تلویزیون اولد ایستاد


لینك بگیر دات كام: شركت ال جی الكترونیكس در سال قبل میلادی، با كسب ۷۵ درصد از بازار فروش تلویزیون های اولد در جایگاه نخست بهترین تولیدكننده این نوع از تلویزیون قرار گرفت.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت دیجی تایمز، ال جی الكترونیكس در سال قبل ۲۰۱۷ میلادی حدودا ۱.۵ میلیون تلویزیون اولد را در سراسر جهان به فروش رساند و انتظار می رود امسال ۲۰۱۸ هم این رقم را به ۲ میلیون دستگاه تلویزیون اولد برساند.

این در حالیست كه پیشتر، سونی اولین تولیدكننده این نوع خاص از تلویزیون بود اما از سال قبل تاكنون، ال جی با اختلاف زیادی در رتبه نخست و سونی پس از آن قرار گرفته است.

بر اساس گزارش های انتشار یافته، سال قبل در مجموع دو میلیون دستگاه تلویزیون اولد به فروش رفته كه از این میزان ۱.۵ میلیون آن، سهم ال جی بوده است. همینطور آنچنان كه برآورد شده است این رقم امسال به ۳ میلیون دستگاه افزایش یابد.

در حال حاضر ال جی الكترونیكس بدون شك رهبر عرصه تلویزیون های اولد به حساب می آید چراكه در سال قبل با به فروش رساندن بیش از ۱.۵ میلیون دستگاه تلویزیون اولد، ۷۵ درصد از سهم با ارزش این بازار را به خود اختصاص داد.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند كه میزان فروش تلویزیون های اولد این غول تكنولوژی كره ای امسال به دو میلیون دستگاه می رسد اما برخی دیگر معتقدند از آنجایی كه سایر شركت ها عرضه تلویزیون های اولد خویش را تقویت كرده و افزایش خواهند داد، سهم این شركت از بازار به ۶۶ درصد تقلیل خواهد یافت.

سونی، غول ژاپنی تولیدكننده تلویزیون در جهان، با این حال در رتبه دوم پس از ال جی قرار گرفته است چراكه در سال قبل تنها توانست ۲۰۰ هزار دستگاه تلویزیون اولد بفروشد. انتظار می رود میزان فروش آن در سال ۲۰۱۸، به ۵۰۰ هزار دستگاه برسد. بعد از سونی، شركت های دیگری همچون پاناسونیك، فیلیپس، گراندیگ، لو و هایسنس در رتبه بندی های بعدی این فهرست جای گرفته اند.

در این گزارش همینطور به احتمال تامین پنل های اولد برای سونی و سایر شركت های چینی توسط ال جی هم اشاره شده است. ال جی دیسپلی، شركت زیر مجموعه شركت ال جی است كه به تولید انبوه پنل های اولد تلویزیون و گوشی هوشمند مشغول می باشد. این شركت پنل های تولیدی خویش را به گستره وسیعی از دیگر تولیدكنندگان همچون اپل و سونی می فروشد.

البته هنوز بازار تلویزیون های اولد در مقایسه با سایر تلویزیون ها، سهم اندكی را به خود اختصاص داده اند چراكه در سال حدودا ۲۱۰ تا ۲۲۰ میلیون دستگاه تلویزیون در جهان به فروش می رسد كه تنها حدود دو میلیون دستگاه آن را تلویزیون اولد تشكیل می دهد.
1397/01/22
15:05:16
5.0 / 5
2899
تگهای مطلب: ال جی , الكترونیك , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
از دست ندهید!