مترجم جدید مایكروسافت آفلاین هم كار می كند


لینك بگیر دات كام: نسخه جدید مترجم مایكروسافت با استفاده از فناوری هوش مصنوعی به صورت آفلاین هم كار می كند.به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از خبر آنلاین، اپلیكیشن ترجمه مایكروسافت روی اندروید، آی اواس و آمازون فایر با آپدیت انجام شده قادر به ترجمه به صورت آفلاین است.
نكته قابل اهمیت اینكه توسعه هوش مصنوعی روی مترجم مایكروسافت نه بر مبنای یك تراشه خاص روی یك گوشی هوشمند، بلكه روی اغلب گوشیهای موجود صورت گرفته و ازاین رو بیشتر گوشیهای هوشمند بازار توانایی نصب و استفاده به صورت آفلاین را دارند.
سیستم جدید مایكروسافت بر مبنای الگوریتم های یادگیری ماشین / Machine Learning بنا شده و در مقایسه با نسخه قدیمی، كم حجم تر هم شده است.
فعلا زبان های عربی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ابتالیایی، ژاپنی، كره ای، پرتغالی، روسی، اسپانیایی و تایلندی آپدیت شده و سایر زبان ها هم بزودی به روزرسانی شده و قابلیت ترجمه آفلاین را پیدا خواهند كرد.
به گفته «Arul Menezes»، مدیر ماشین ترجمه مایكروسافت، سال قبل مایكروسافت تلاش خویش را با گوشی هوآوی میت 10 آغاز كرد اما حالا بدون نیاز به تراشه مخصوص هوش مصنوعی، موفق به توسعه ترجمه آفلاین، شبیه ترجمه های انسانی و نه ماشینی شده است.
كیفیت ترجمه در نسخه جدید بالا رفته و تنها محدودیت گوشی هوشمند در مقایسه با یك دیتاسنتر قابل ذكر است كه بزودی این مورد هم رفع خواهد شد.
دانلود مترجم مایكروسافت روی ویندوز
دانلود مترجم مایكروسافت روی اندروید
دانلود مترجم مایكروسافت روی آی او اس5656


1397/02/01
13:14:31
5.0 / 5
2929
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴