بسته رایگان اینترنت برای یارانه بگیران


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه بسته رایگان اینترنت برای یارانه بگیران سه دهک درآمدی پایین جامعه خبر داد و این بسته را برای کسانیکه یارانه ۴۰۰ هزار تومانی میگیرند عنوان کرد.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: برای یارانه بگیران سه دهک درآمدی پایین جامعه بسته رایگان اینترنت را فراهم کردیم که هموطنانی که مشمول هستند می توانند به درگاه ملی خدمات هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند که آنجا شماره تلفنی را ثبت می کنند و بر روی همان شماره تلفن، حال از هر اپراتوری باشد، یک بسته اینترنت رایگان را برایشان فعال می نماییم.
وی در پاسخ به این پرسش که مدت استفاده از این بسته چقدر است، اشاره کرد: دائمی است، البته بسته ها چهار ماهه بوده، اما بصورت دائمی هر چهار ماه یکبار برقرار می شود و می توانند از آن استفاده کنند.
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در آخر اظهار داشت: این بسته برای سه دهک درآمدی پایین که بطور معمول کسانی هستند که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند می باشد و با مراجعه به این سامانه می توانند چک کرده و این بسته را برای خود فعال کنند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه در پاسخ به سوالی درباب دلیل کندی سرعت اینترنت با توجه به این که شبکه هایی مانند فیلیمو و تلوبیون نیز تحت تاثیر آن کند شده اند، اظهار داشت: اگر مردم کندی در هر جا مشاهده نمودند با سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات که بصورت شبانه روزی پاسخگو هستند تماس بگیرند و همین طور سایت وزارتخانه، موضوع را بررسی می نماییم.
وی اضافه کرد: اما کندی کلی اینترنت طی دو سه روز گذشته به سبب قطعی های گسترده ای که طی دو، سه شب داشتیم صورت گرفت که برطرف شده است، اما اگر موردی در جایی مشکلی داشت سامانه ۱۹۵ وزارتخانه بصورت شبانه روزی آماده است تا گزارشات مربوطه را دریافت نمایند و دوستان به سرعت موضوع را پیگیری و بررسی نموده و به متقاضیان پاسخ می دهند. 

1401/04/18
07:54:55
5.0 / 5
722
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
از دست ندهید!