اشتباهات اصلی در ساخت لینک


در این مطلب از لینک بگیر دلیل شکست اکثر برندها در ساخت لینک و اینکه چگونه افراد موفق ماه به ماه پیوندهایی با کیفیت بالا ایجاد می کنند را بررسی خواهیم کرد.

اشتباه 1: فکر می کنید که نیازی به ایجاد لینک و لینک سازی ندارید

ممکن است شما فکر کنید که اگر در فضای کم رقابتی هستید، مانند سایت‌های مخصوص غذای حیوانات خانگی یا موارد دیگر، نیازی به ایجاد لینک برای کلمات کلیدی خود نداشته باشید. اما باید توجه داشت که هر فضای رقابتی و سودآور نیاز به لینک سازی و بک لینک دارد. در لینک بگیر دات کام پکیج های تخصصی و مرتبط با سایت های متنوع وجود دارد، برای مثال برای سایت های مخصوص حیوانات خانگی می توانید از پکیج تخصصی بک لینک در سایتهای محیط زیست و حیوانات استفاده نمایید.
 
توجه داشته باشید که در فضاهای رقابتی برای موفقیت هم به کیفیت و هم کمیت نیاز دارید.
 

اشتباه 2: واگذاری لینکها به شانس (در مقابل موفقیت سیستمی)

بازاریابان متوسط و کوچک فکر می کنند لینک ها به طور جادویی در سایت آنها ظاهر می شوند. اما باید بدانید که برای داشتن لینک های موفق باید تلاش کنید و از سایت های معتبر و فعال، لینک خود را تهیه نمایید.
 
بسیاری از عوامل مانند کیفیت لینک های گفته شده یا رتبه دامنه یا اعتبار موضوعی شما و غیره مشخص می کند که شما به مقدار لینک بیشتر یا کمتر نیاز دارید. توجه داشته باشید که دیده شدن سایت شما به معنای یک تاثیر بزرگ بر مخاطبانتان می باشد.
 

اشتباه 3: استفاده از تاکتیک های اشتباه ایجاد لینک برای انواع لینک های اشتباه

بیشتر بازاریابان هنوز سعی می کنند تاکتیک های لینک اشتباه را در زمان نامناسب به کار ببرند که موفقیت آنها را محدود می کند، منابع را هدر می دهد و بار دیگر آنها را فقیر نگه می دارد.
جایی که مردم این اشتباه را انجام می دهند، انجام تاکتیک اشتباه در زمان نامناسب است. آنها سعی می‌کنند در سایت‌های بزرگ فعالیت‌های سردی داشته باشند در حالی که وقت گرانبهای خود را به دنبال معرفی‌های گرم در سایت‌های کوچک هدر می‌دهند.
 
در عوض، باید در مورد تاکتیک ها یا استراتژی های لینک سازی به عنوان یک مقیاس کشویی فکر کنید. سایت های کوچک DR یا DA را در سمت چپ و بزرگترین سایت های DR یا DA در سمت راست بگیرید. در این بین به طور کلی استراتژی های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.
 

اشتباه 4: اولویت بندی صفحات اشتباه در زمان های نامناسب

برندهای بزرگ برای چیزهای بیشتر و بیشتر در دسته بندی هایی که ظاهراً در آن رتبه بندی کسب و کاری ندارند رتبه بندی می کنند و پیوندهای کمتر و کمتری مورد نیاز است. اما توجه داشته باشید که برندهای بزرگ اغلب نیازی به ایجاد لینک به صفحات کم رقابت ندارند زیرا اعتبار موضوعی، کیفیت محتوا و لینک های داخلی آنها اغلب به آنها کمک می کند تا رقبای کوچک را از بین ببرند.
 
با این حال چیز برندهای بزرگ اینرا می دانند که چگونه می توان به یک برند بزرگ تبدیل شد. معنی: نحوه اولویت بندی استراتژی های لینک سازی توسط اهداف لینک و صفحات در سایت آنها.
 
آنها تمام نکاتی را که ما در اینجا بیان کرده‌ایم درنؤ می گیرند و روی استراتژی‌های لینک‌سازی با کمیت بالا و هم چنین کیفیت بالا تمرکز می‌کنند تا در کسری از زمانی که آماتورها انجام می‌دهند، مقیاس شوند.
 
آن‌ها می‌دانند که چگونه می‌توانند از تاکتیک‌های مناسب، در زمان مناسب، از سایت‌های مناسب، برای دریافت انواع لینک های مناسب، به صفحات مناسب در سایت خود استفاده نمایند.

 

1402/02/18
17:49:29
5.0 / 5
332
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
از دست ندهید!