زاکربرگ بی خیال مبارزه در قفس با ایلان ماسک شد


به گزارش لینک بگیر دات کام، مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت ˮمتا پلتفرمˮ ضمن اشاره به اینکه ایلان ماسک در رابطه با دعوت به مبارزه جدی نیست، گفت زمان آن رسیده که گمانه زنی در رابطه با مبارزه در قفس بین این دو نفر، کنار گذاشته شود.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، زاکربرگ در پستی در شبکه اجتماعی "تردز" اظهار داشت: اگر ایلان ماسک در رابطه با تاریخ واقعی و رویداد رسمی، جدی باشد، می داند چطور من را پیدا کند. من به رقابت با افرادی تمرکز می کنم که این ورزش را جدی می گیرند.

رقابت عمومی بین ایلان ماسک ۵۲ ساله و زاکربرگ ۳۹ ساله بعد از موفقیت اولیه شبکه اجتماعی "تردز" در ژوئیه، تشدید شد. این پلت فرم که سبکی مشابه اپلیکیشن "ایکس" (توییتر سابق) داشته و متن محور است، یک هفته پس از طریق اندازی، ۱۰۰ میلیون کاربر جذب کرد.

ماسک که پولدارترین مرد جهان است، هفته هاست در رابطه با احتمال مبارزه در قفس میان او و زاکربرگ صحبت کرده است. وی به تازگی در پستی نوشته بود که امکان دارد احتیاج به یک جراحی جزئی داشته باشد که روند احیای آن چند ماه طول می کشد. بر مبنای تصاویری که توسط والتر ایزاکسون، زندگی نامه نویس ماسک ارسال شده است، ماسک پیشنهاد کرد که برای یک مسابقه تمرینی در خانه اش با زاکربرگ مبارزه کند. زاکربرگ نپذیرفت و پیام عمومی او را منتشر نمود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ماسک اواخر روز یکشنبه در پلت فرم "ایکس" در پاسخی نوشت: بی صبرانه منتظرم تا فردا در خانه اش را بکوبم.
1402/05/24
07:57:20
5.0 / 5
315
تگهای مطلب: اپل , اپلیکیشن , توییتر , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲