ترجمه صوتی برای پادکست های اسپاتیفای فرا می رسد


لینک بگیر دات کام: شرکت «اسپاتیفای تکنولوژی» برای جذب کاربران جدید و تقویت درآمد، درحال آزمایش خاصیت مبتنی بر هوش مصنوعی است که پادکست ها را می تواند به زبان های دیگر ترجمه کند.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، این ویژگی، تازه ترین تلاش این شرکت سوئدی برای بهره بردن از فناوری هوش مصنوعی مولد است که بعد از معرفی چت بات چت جی پی تی، محبوبیت جهانی پیدا کرده است.

اسپاتیفای اعلام نمود نسخه های ترجمه شده که از فناوری تولید صوتی شرکت OpenAI استفاده می نمایند، از سبک گوینده اصلی تقلید می کنند و طبیعی تر از دوبله مرسوم هستند.

این شرکت برای عرضه این ویژگی، با پادکسترهای معروف همکاری می کند.

ترجمه صوتی در زبان هایی همچون اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی برای شمار منتخبی از اپیزودها و اپیزودهایی که در آینده منتشر می شوند، موجود خواهد بود.

بر اساس گزارش رویترز، اسپاتیفای در چند سال گذشته، روی کسب وکار پادکست سرمایه گذاری بالایی انجام داده و امیدوار است سطح بالای تعامل در پادکست، تبلیغات کنندگان بیشتری را جلب نماید. اما این مسئله موجب شد که رشد هزینه های عملیاتی اسپاتیفای، دو برابر رشد درآمد در سال قبل شود. به علاوه، کسب وکارها به سبب افزایش نرخ های بهره و تورم بالا، هزینه هایشان را تعدیل کرده اند.

منبع:

1402/07/04
15:54:44
5.0 / 5
275
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
از دست ندهید!