در نمایشگاه رسانه های ایران انجام شد

امضای تفاهمنامه میان شرکت مخابرات ایران و ایسنا


به گزارش لینک بگیر دات کام، تفاهمنامه همکاری بین خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و شرکت مخابرات ایران امروز منعقد گردید.
به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، در دومین روز از برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران، مراسم امضای تفاهمنامه شرکت مخابرات ایران با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و با حضور مدیران عامل شرکت مخابرات ایران و ایسنا برگزار گردید.
مجید سلطانی - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در این مراسم اظهار نمود: همیشه مسایل شرکت مخابرات ایران شفاف بوده و کوشیده آنرا برای مردم هم بازگو کند که خوشبختانه این کار انجام شده است.وی ادامه داد: به تازگی تعامل و همکاری این شرکت بیشتر شده است و از دو ماه قبل تفاهمنامه همکاری را در این شرکت داشته ایم و امروز در نمایشگاه رسانه های ایران هم تفاهمنامه ای با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) امضا می شود تا همکاری و تعامل بیشتری داشته باشیم و از خدمات آن استفاده نمایند. خوشبختانه این همکاری به بار نشسته و با امضای تفاهمنامه امروز، امیدواریم به همکاریهای بیشتر هم منجر شود.
در این مراسم مهدی خیرجو - مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) هم اظهار نمود: شرکت مخابرات ایران خدمات گسترده ای دارد و مدیر عامل این شرکت هم از سابقه درخشانی برخوردار می باشند. مفتخر هستم تفاهمنامه ای بین ایسنا و شرکت مخابرات ایران داشته ایم تا بتوانیم با کمک آن، به مردم و مخاطبان خود خدمت نماییم.
منبع:

1402/12/01
11:12:44
5.0 / 5
297
تگهای مطلب: خدمات , شرکت , مخابرات , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳