میلاد منشی پور

مدیر عامل تپسی استعفا داد


مدیر عامل تپسی میلاد منشی پور با انتشار پستی در فضای مجازی از این سمت کناره گیری کرد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از مهر، میلاد منشی پور با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از استعفای خود اطلاع داد. مدیرعامل تپسی در این پیام آورده است: «امروز، مسیر من با تپسی بعنوان مدیر عامل به پایان رسید. پس از خرید سهام تپسی توسط گروه گلرنگ، گفتگوهای گوناگونی در رابطه با ی ادامه راه داشتیم و من علاقه داشتم توسعۀ بزرگی را برای تپسی رقم بزنم. اما باوجود علاقه طرفین برای تعریف یک مسیر مشترک، به علت تفاوت دیدگاه در موضوعات کلیدی مانند چشم انداز توسعه، حوزه های توسعه و روش های آن و حاکمیت شرکتی، به جمع بندی نرسیدیم. ‏

من ماه های آتی بعنوان عضو هیأت مدیره در تپسی حضور خواهم داشت تا فرآیند انتقال مسئولیت با دقت صورت گیرد. اما آن چه از دید من ادامه مسیر موفقیت تپسی را تضمین می نماید، حفظ فرهنگ سازمانی پویا و جنگنده ی شرکت، حفظ تیم و مدیران و دادن اختیار عمل به آنها، تجمیع کسب و کارهای دیجیتال گروه گلرنگ ذیل هلدینگ تپسی و به رسمیت شناختن اداره ی متفاوت کسب و کارهای دیجیتال نسبت به سایر صنایع است.

این مطلب را هم بخوانید: مالک تپسی کیست؟

امیدوارم در طراحی مسیر آینده، مجموعه گلرنگ این موارد را مدنظر قرار دهد تا بتوانیم شاهد توسعه تپسی و متعاقباً توسعه بخشی از اقتصاد دیجیتال کشور باشیم. ‏در این سال ها، دلگرمی و منبع انرژی من کار کردن با تیم منحصر به فردی بوده که بدون آنها، پیمودن این مسیر ۷ ساله و به سر انجام رساندن آن ممکن نبود. از تک تک اعضای تیم تپسی ممنونم و همواره دلتنگ و حامی آنها خواهم بود. ‏در ادامه راه، همچنان اولویت و علاقه ی من، توسعۀ اقتصاد دیجیتال در کشور است و این مسیر را در ایران دنبال خواهم کرد؛ چون که از دید من، این یکی از مؤثرترین راه ها برای توانمند کردن مردم و توسعۀ ایران است.»
 

1402/12/24
12:05:33
5.0 / 5
270
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵