در سه ماهه ابتدایی سال جاری

چند دقیقه مكالمه انجام شده؟


لینك بگیر دات كام: هر یك از اپراتورهای تلفن همراه در سه ماهه ابتدایی سال جاری مكالماتی با سایر اپراتورهای همراه، تلفن ثابت و مكالمات بین الملل داشتند كه از حداقل ۱۱۹۱ دقیقه مكالمه تا حداكثر سه میلیارد و ۹۹۱ میلیون دقیقه را شامل می شود.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، با گذشت ۲۵ سال از عرضه نخستین سیمكارت تلفن همراه در ایران، امروزه خیلی از مكالمات مردم از راه تلفن های همراه انجام می شود. مطابق آمار انتشار یافته توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، هر یك از اپراتورها در سه ماهه ابتدایی سال جاری، مكالمات ورودی و خروجی متفاوتی داشتند.
اپراتور همراه اول در مجموع بیشتر از سه میلیارد دقیقه مكالمه خروجی از اپراتور همراه اول به سایر اپراتورهای همراه و بیشتر از سه میلیارد دقیقه مكالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه به اپراتور همراه اول داشته است. مكالمات ورودی و خروجی اپراتور همراه اول به تفكیك در جدول زیر آمده است.

همینطور اپراتور ایرانسل در مجموع بیشتر از سه میلیارد دقیقه مكالمه خروجی از اپراتور ایرانسل به سایر اپراتورهای همراه و بیشتر از سه میلیارد دقیقه مكالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه به اپراتور ایرانسل داشته است. مكالمات ورودی و خروجی اپراتور ایرانسل به تفكیك در جدول زیر آمده است.

اپراتور رایتل هم در مجموع بیشتر از ۳۱۳ میلیون دقیقه مكالمه خروجی از اپراتور رایتل به سایر اپراتورهای همراه و بیشتر از ۴۰۹ میلیون دقیقه مكالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه به اپراتور رایتل داشته است. مكالمات ورودی و خروجی اپراتور رایتل به تفكیك در جدول زیر آمده است.
1398/05/26
22:57:40
5.0 / 5
2419
تگهای مطلب: اپراتور , تلفن همراه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱