امكان جدید واتساپ


به گزارش لینك بگیر دات كام قابلیت جدید به واتساپ اضافه شده كه امكان استفاده ی همزمان از یك اكانت را در چند دستگاه مختلف به كاربر می دهد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از سایت WA بتا اینفو انتشار یافته است، بنظر می رسد كه توسعه دهندگان اپلیكیشن پیام رسان واتس اپ در حال كار بر روی قابلیت های مختلف جدیدی هستند كه یكی از آنها امكان بهره مندی و استفاده همزمان كاربران از یك حساب كاربری در چند دستگاه مختلف است.
هم اكنون زمانی كه كاربر یك حساب كاربری را بر روی دو دستگاه مختلف فعال كند شركت واتساپ با ارسال پیامی وی را از این مساله آگاه می كند اما حالا بنظر می رسد كه قابلیت و امكان جدیدی كه مقرر است به پلتفرم این پیام رسان محبوب اضافه شود كه برای خیل عظیمی از كاربران كاربرد بسیاری خواهد داشت، چونكه آنها باتوجه به نیاز كار و كارهای شخصی یا شغلی خود احتیاج دارند كه به صورت همزمان از چند دستگاه مختلف با پیام رسان واتساپ كار كنند.
با آنكه هنوز زمان دقیق انتشار و ارائه این توانایی به صورت به روز رسانی مشخص و معلوم نشده اما بعضی از كارشناسان و مفسرین فعال در حوزه فناوری اعتقاد دارند كه این توانایی الان در حال توسعه است و احتمالاً به زودی طی ماه های آینده به پلت فرم واتساپ در چارچوب یك نسخه آپدیت و به روز رسانی جدید اضافه خواهد شد.
لینك بگیر دات كام، تكنولوژیهای جدید و امكانات جدید اپلیكیشن ها مانند واتساپ و تلگرام ، و موتورهای جستجو از قبیل گوگل را بطور مداوم به اطلاع كاربران محترم خود می رساند.

 

1399/01/14
21:00:25
5.0 / 5
2371
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴