نمایشگاه آنلاین اینوتكس


نهمین نمایشگاه بین المللی اینوتكس یا نوآوری و فناوری 2020 و رویدادهای جانبی آن از بیست و دوم مردادماه امسال بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، با شیوع بیماری ناشی از کرونا، برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس به حالت تعلیق درآمد و بر مبنای تصمیم دبیرخانه، مقرر شد این نمایشگاه به صورت مجازی و در مرداد ماه سالجاری برگزار گردد.
علاوه بر آن با عنایت به صدمه دیدن خیلی از کسب وکارهای نوپا از این پاندمی و نیاز این کسب وکارها به زمان برای بازگشت به حالت طبیعی، نمایشگاه اینوتکس سالجاری هم با دو ماه تاخیر از ۲۲ تا ۲۵ مردادماه برگزار می گردد.
رویدادهای جانبی این نمایشگاه شامل "استیج"، "کافه سرمایه"، "اینوتکس کوآپ"، "اینوجوان" و سایر بخش های جانبی نمایشگاه هم به صورت مجازی برگزار می گردند.
اطلاعیه های نحوه برگزاری بخش های مختلف نمایشگاه، به مرور و از راه سایت این نمایشگاه به آدرس http://inotex.com و شبکه های اجتماعی این نمایشگاه در رسانه های اجتماعی به اطلاع مخاطبان این رویداد می رسد.

نمایشگاهها یکی از پر تردد ترین محلها بوده اند. بنابراین نیاز است که در روزهای شیوع کرونا، بدلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی بصورت آنلاین برگزار شوند. کسب و کارها نیز از طریق اینترنت در نمایشگاه شرکت می کنند. البته احتمالا برای اولین تجربه نمایشگاه آنلابن شاید بازدهی سالهای قبل را نداشته باشد. رپورتاژ حاضر به معرفی اولین نمایشگاه آنلاین ایران پرداخته است.


منبع:

1399/02/16
20:42:34
3.3 / 5
2179
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
ناشناس:
چقدرخوبه که در ایران نمایشگاه آنلاین برگزار میشه! بسیار عالی
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
از دست ندهید!