برای نخستین بار در كشور؛

شاتل موبایل امكان عرضه سیمكارت با برند اختصاصی را ممكن كرد


به گزارش لینك بگیر دات كام برای اولین بار در ایران، شاتل موبایل با استفاده از زیرساخت فنی نوآورانه خود، سیمكارت هوشمند با برند اختصاصی به سازمان ها، شركت ها، باشگاه ها و صاحبان برند عرضه می دهد.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور با پوشش سراسری ۳G و ۴G و آنتن دهی هوشمند، در چارچوب قراردادهای B۲B و B۲B۲C با سازمان ها، شرکت ها، صاحبان برند، کانون های هواداری و باشگاه های ورزشی، به آنها امکان می دهد تا بدون احتیاج به زیرساخت ها و پروانه های لازم، سیمکارت هوشمند و شبکه موبایل اختصاصی با برند خویش را داشته باشند.

سیم کارت هوشمند شاتل موبایل با استفاده از یک زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار به بهینه ترین شبکه در هر منطقه، بهترین پوشش شبکه های ۳G و ۴G/LTE را به صورت خودکار و کاملا هوشمند انتخاب می کند.

شاتل موبایل بنا به درخواست متقاضیان، خدمات مخابراتی اختصاصی برای برند یا سازمان موردنظر عرضه کرده تا با عنایت به نیازهای خود بتوانند سیمکارت با نام تجاری خویش را در اختیار کاربران، کارکنان، مشتریان و یا هواداران خود قرار دهند. همچون این امکانات می توان به سیمکارت با برند اختصاصی، تبدیل نام شبکه به نام برند بدون احتیاج به زیرساخت فنی و شبکه، ایجاد بسته های دلخواه، اپلیکیشن و پنل های اختصاصی مدیریت حساب سیمکارت، تخصیص رنج شماره اختصاصی، امکان ایجاد کد USSD اختصاصی با خدمات سفارشی سازی شده، ابزار احراز هویت سازمانی، دسترسی به شبکه امن، بسته های اینترنت و اینترانت سازمانی و هواداری، کانال ارتباطی موثر و متمایز با کاربران و مشتریان و بسیاری امکانات دیگر اشاره نمود.

علاوه بر امکان درآمدزایی بلندمدت از راه مشارکت درفروش و حفظ مشتریان، پشتیبانی فنی و پاسخگویی به مشترکین این سیمکارت ها هم بر عهده شاتل موبایل بوده و سازمان ها از این بابت نگرانی نخواهند داشت.

متقاضیان برای آشنایی بیشتر با راهکارهای سازمانی عمومی و اختصاصی این اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری ۳G و ۴G، می توانند با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند و یا با نشانی پست الکترونیک b۲b@shatel.ir مکاتبه کنند.
1399/04/22
14:20:48
5.0 / 5
1874
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳